11
- 
14
лютого 2016
Вечірки у РЦ «Бука» та пабі «Кухель»

11 лютого (четвер) в РЦ БУКА виступатиме DJ TOKYO - вже багато років як один із найгастролюючих діджеїв країни. Його мікси, що увібрали в себе найцікавіше з хаус і техно музики, можна почути на презентаціях, рекламних акціях або показах мод, на багатотисячних фестивалях GLOBAL GATHERING, KAZANTIP або Z GAMES. За 10 років кар'єри він працював на KISS FM та MTV UKRAINE, а також був резидентом в кращих клубах столиці. Треки DJ TOKYO продаються по всьому світу.

12 лютого приходьте в РЦ БУКА насолодитися фантастичним виступом від DASTISH FANTASTISH.
Відома багатьом команда DASTISH FANTASTISH окрім dj-сетів знаменита ще й власним брендом одягу. Але вечір в БУЦІ ознаменується неповторним виступом учасників проекту -  DJ ARTEM NEBA і голосу столичних "найтс" MC DYM. Хлопці активно займаються випуском власних треків, які легко знайти на BEATPORT, при чому на досить солідних лейблах - SWOON, DEAR DEER, GO DEEVA records та інших.

13 лютого виступить Kishe. Kishe - це ім'я, що не потребує рекомендацій і представлення. Він не тільки талановитий співак, а й автор численних хітів, телеведучий, шоумен. Його заслуги можна перераховувати безкінечно, але краще просто насолодитися неймовірним синтезом енергії і креативу на його запальному dj-сеті.

14 лютого – не пропустіть виступ Dj Pro BASS в РЦ БУКА !  Dj Pro BASS- це яскравий і неординарний артист зі світовим ім’ям. Талановитий Dj, sound producer і професійний музикант. DJ Pro BASS - Champion Red Bull Three 3 Style Ukraine 2014! Увійшов в 10-ку кращих ді-джеїв світу в фіналі Red Bull Three 3 Style 2014, що проходив в Баку Азейбарджан. Є штатним Dj проекту Kavabanga & DEPO & Kolibri. Одним з організаторів сім'ї 2 Hustle Flava і проекту #KVPKVN (UA). Його мікси і треки якісні та свіжі.

12 та 13 лютого в пабі «Кухель» своїми музичними новинками порадує гурт «100 ХВИЛИН». «100 ХВИЛИН»- це тернопільський кавер-бенд, створений наприкінці листопада 2011 року. Репертуар колективу постійно розширюється та включає більше ста композицій в таких музичних напрямах як: R&B, Pop, Pop-rock, Disco, Jazz, Funk …а також українські весільні та естрадні пісні.

14 лютого (неділя) в РЦ БУКА виступатиме MONATIK. Цей талановитий співак розпочинав творчу кар’єру як танцівник у Луцькому break dance колективі «DBS Crew». Згодом був учасником шоу «Х-Фактор», «Танцюють всі» та «Зірковий ринг». Працював у балеті «D’arts». У листопаді 2014 року відбувся перший великий сольний тур MONATIK по великих містах України – Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Львів та Харків. У грудні 2014 року музикант випустив перший сольний альбом «Саундтрек сегодняшнего дня (С.С.Д.)». А вже в листопаді 2015-го став лауреатом премії «M1 Music Awards» у номінації «Прорив року».

Резерв столів в РЦ Бука - +38 067 350 66 00. В Кухелі – +38 067 350 66 44