ВЕЧІРКИ У РЦ «БУКА» ТА ПАБІ «КУХЕЛЬ»

4-7 ЛЮТОГО 2016

Проведи незабутні вихідні в BUKA BAR разом із топовими діджеями!

На тебе чекають:

4.02 - MR.Sunny - яскравий діджей і харизматичний радіоведучий найбільшої денс-радіомережі Європи - KISS FM.
Сети MR.Sunny звучать на грандіозних фестивалях і в кращих клубах країни. Його голос доноситься з мільйонів радіоприймачів, а його треки досягають вершин танцювальних чартів.

5.02 - VALERY STAR - одна з найпопулярніших діджеїв України, автор унікальних постановок і музичний продюсер, чий гастрольний графік розписаний на кілька місяців. Драйв і атмосферу VALERY STAR SHOW неможливо передати словами, це треба бачити!
 

6.02 - DJ Alex Famous - діджей, саунд-продюсер, один з відомих dj Києва, автор неофіційного хіта клубу Barsky «Fedde le Grand feat Timati - Output (Famous bootleg)» «Funkerman - Batsen (Famous bootleg)».
Грає house/tech/progressive.

7.02 - REVOLIUM є одним з найпопулярніших, унікальних проектів, які створені на інноваційних високих технологіях. Це шоу стало сенсацією в клубній культурі, викликавши гучний інтерес, обговорення на TV та в клубній пресі!
Проект був створений на засадах майбутнього dj - обладнання, яке вже глядач може не тільки почути але й побачити. REVOLIUM - це тренд який йде в ногу з майбутнім.

В пабі Кухель 5 та 6 лютого чудовий настрій даруватимуть запальні та веселі RoYal BoYs Band - новий кавер-гурт з міста Івано-Франківськ. RoYal BoYs Band - це кавер-гурт з різноманітним репертуаром: рок, поп, ретро музика та найпопулярніші хіти українських та зарубіжних виконавців.

Резерв столів в РЦ Бука – +38 067 350 66 00. В Кухелі – +38 067 350 66 44

Слідкуй за нашими новинами і проводь разом з нами найнасиченіший і найкрутіший відпочинок в Карпатах! ;)