ВЕЧІРКИ У РЦ «БУКА» ТА ПАБІ «КУХЕЛЬ»

28-30 СІЧНЯ 2016

28 січня (в четвер) – танцпол BukaBar підірве краща дівчина ді-джей із Одеси, яка була удостоєна кількох престижних нагород, авторка багатьох клубних хітів і неймовірно сонячної та позитивної музики – Dj Tommy Lee.

29 січня (в п’ятниця) - в BukaBar виступатиме DJ Lutique. Сьогодні це вже не просто нікнейм діджея. Це Бренд! Актуальний, що диктує тенденції, що володіє власним стилем. Без зайвих слів, він - талановитий музикант, композитор, і продюсер танцювальної музики в стилі House, який любить і вміє віддавати себе улюбленій справі!

29-30 січня (в п’ятницю-суботу) – в пабі «Кухель» відбудеться вечір досконалих кавер-версій на улюблені хіти з гуртом COVERJAM. Репертуар налічує понад 100 кавер–версій на всесвітньо відомі хіти та близько 10 пісень власного авторства.

30 січня (в суботу) - гостями вечора - в BukaBar буде дует, що складається з чарівних близнят, DJ TWINS. Однією відмінною рисою DJ TWINS є їх абсолютна мультиформатність, від них можна почути як ритми RnB, так і жорстке техно. Бездоганне відчуття публіки, повна віддача під час виступу і нестримний драйв самих дівчат не дадуть вам стояти на місці.

Резервуйте столики за телефоном: РЦ «Бука» +38 067 350 66 00, паб «Кухель» +38 067 350 66 44