ВЕЧІРКИ У РЦ «БУКА» ТА ПАБІ «КУХЕЛЬ»

22-24 СІЧНЯ 2016

22.01 (п`ятниця) - в BUKA BAR гратиме Dj Burzhuy переможець конкурсів від PROMODJ.RU, DJSOUNDS.COM, PIONEER, GLOBAL GATHERING. Резидент Kiss FM, STAR TV, 'Booking.dj agency'. Dj Burzhuy - мабуть, найбільш затребуваний український DVJ. У своїх сетах він майстерно поєднує музику і відео, тим самим, вносячи абсолютно новий рівень вражень від вечірки. Цей діджей - ще й артист, оскільки дуже багато уваги приділяє роботі з публікою і ефектами. 

23.01 (субота) – в РЦ БУКА виступатиме один із найдосвідченіших і найвпізнаваніших артистів української сцени - Віктор Павлік! Скоро артисту виповниться 50 років, з яких 30 років як він на професійній сцені. У вас буде унікальна нагода почути улюблені Україною хіти! 

22 та 23 січня в пабі Кухель виступатиме гурт STANZA - український рок-гурт, створений у 2005 році музикантами з міста Хмельницкий, який грає в стилі modern rock, melodic hard. У перекладі з английскої “stanza” значить “строфа”, “куплет”. 

24 січня (неділя) в BUKA BAR виступатиме Dj HANNA (aka Anna Hotelnikova) - втілення позитивної енергії, життєрадісності і витонченого стилю. Її артистизм, чарівність, хороший смак у поєднанні з відмінною технікою гри - ось секрет об'єднуючої і позитивної атмосфери, яку вона створює під час своїх виступів. У 2009 дебютувала як Dj Хотельнікова. Є однією з основних учасників проекту HOUSEMANIAX. Грає різноманітну house музику у всіх її проявах від deep house до dach house. Постійна гостя столичних клубів таких як Sky Bar, Indigo, Dante, Heaven Club і т. д.

Резерв столів в РЦ Бука – +38 067 350 66 00. В Кухелі – +38 067 350 66 44

 

Слідкуй за нашими новинами і проводь разом з нами найнасиченіший і найкрутіший відпочинок в Карпатах! ;)