ВЕЧІРКИ У РЦ «БУКА» ТА ПАБІ «КУХЕЛЬ»

8-9 СІЧНЯ 2016

8.01 (п`ятниця) - в Buka Bar гратиме Dj Dima Matrosov - саунд-продюсер, резидент музичного лейблу Luxury music. Його музика, це симбіоз класичного Disco і Vocal House, c енергетикою популярного Electro і характером в стилі Tech House. За свою кар'єру, він встиг переграти в абсолютній більшості кращих клубів: Кайф, Цар-project, Arena-entertaiment, Barsky, Aura restobar, Skybar та ін. Був гостем радіостанції DJFM, а також хедлайнером топових вечірок від клубних промоутерів! За свою ексклюзивну подачу вдячна публіка прозвала його «Sex Symbol of House music» 

9.01 (субота) - в Buka Bar виступатиме DJ Light. DJ Light був резидентом практично всіх модних клубів Києва: «Бінго», Opium DC, «Ра», «Сейф» та ін. Його майстерність заслужила визнання публіки, підтвердженням чому є перемога в номінації "Кращий DJ" +2005 Medoff Nightlife Awards. 2007 Best Dj-UDMA.

Крім діджейського пульта, DJ Light веде радіо-шоу Light time з 21:00 до 22:00 на радіостанції Kiss Fm.

DJ Light використовує безліч напрямів і стилів. Всіх варіацій просто не перерахувати: deep-house, techno, electro, vocal house і багато іншого.

8 та 9 січня в пабі Кухель виступатиме тернопільський гурт "Фіра", в минулому відомий під назвою "Джазова фіра". Фіра відома в Тернополі і за межами як мульти-жанровий колектив, творчість якого починалась з етно-джазу, розвинулась в модерн-кантрі, софт-рок і зараз стиль команди можна означити переважно як поп-рок.

Резерв столів в РЦ Бука - +38 067 350 66 00. В Кухелі – +38 067 350 66 44

Слідкуй за нашими новинами і проводь разом з нами найнасиченіший і найкрутіший відпочинок в Карпатах!