01
- 
02
липня 2016
Тиждень скандинавської ходьби на ТК «Буковель»

З 15 до 24 липня гості курорту матимуть змогу ознайомитися з новим видом фітнесу – скандинавською ходьбою (нордичною ходьбою, фінською ходьбою, північною ходьбою, шведською ходою, nordicwalking) і переконатися, що це не якийсь там крик скороминучої моди.

Цей вид активного відпочинку представлятимуть Українська школа скандинавської ходьби (інструктори-волонтери якої знайомитимуть бажаючих з перевагами цього виду спорту) та компанія «Висота» (яка надасть необхідний інвентар -  палиці «LEKI»).

Опанувати цей вид оздоровчої ходьби бажаючі зможуть, долучившись до груп, які здійснюватимуть її за визначеними у горах маршрутами у супроводі інструкторів.

Звертаємо вашу увагу на те, що скандинавська ходьба потребує лише зручне взуття і палиці належної довжини.   

Презентація відбуватиметься просто неба на вході до Озера Молодості щоденно з 10:00 до 19:00.

Довідка

Які ж переваги ходьби з палицями? «Найважливіше те, що скандинавська ходьба тренує верхню частину тіла, зокрема м’язи рук, спини й живота,— зазначає Ярмо Агонен, фізіотерапевт і фахівець зі скандинавської ходьби.— Вона також знімає напруження в шиї і плечах, яке часто непокоїть офісних працівників». З гострокінцевими палицями легше ходити по слизькій поверхні. Тому навіть старші люди не бояться цієї вправи взимку, коли земля вкрита снігом чи льодом.

Скандинавська ходьба – один з найефективніших засобів для схуднення. Які ж підстави це стверджувати? Бо в тренуванні бере участь велика кількість м’язів, майже 90%,     а, значить, і більша кількість калорій витрачається. При цьому навантаження на суглоби невелике, значно менше, ніж при бігу або звичайній ходьбі. За годинне заняття скандинавською ходьбою йде близько 400 ккал, а за такий же час бігу підтюпцем – приблизно 200 ккал.