КУБОК «БУКОВЕЛЮ» З ФРІ-ФАЙТУ, V ТУР ЗМАГАНЬ

16 ЛЮТОГО 2019

9 сезон Кубка «Буковелю» в розпалі.

2 лютого ми дізнались ім’я переможця сезону у вазі 66 кг. Здавалось, що чемпіона вже покинули сили, що його суперник буде святкувати перемогу, але все вирішили секунди, сила волі та майстерність. Зал вибухнув оплесками, вітаючи Руслана Первака (Умань). Це був незабутній, феєричний бій. Також ми дізнались імена претендентів на титульний чемпіонський бій у вазі 57 кг. Вітаємо Віталія Якименка (Харків) та Романа Добриніна (Кривий Ріг). 16 березня на гала-турнірі, що закриватиме 9 сезон, ми дізнаємось, хто з них стане володарем чемпіонського поясу. 

Найближчий, п’ятий етап Кубка «Буковелю» з фрі-файту, відбудеться 16 лютого.

На черзі дізнатись, хто стане володарем пояса чемпіона у вазі 70 кг.? Це буде протистояння двох київських шкіл. Протистояння двох запеклих суперників. П’ятираундовий титульний бій. Олексій Заєць VS Владислав Григор’єв.

Також на нас чекає гран-прі, дізнаємось імена претендентів на пояс чемпіона у вазі 61 кг та другого претендента на пояс у вазі 84 кг. - все це 16 лютого на протязі 11 яскравих поєдинків!

Кубок «Буковелю» з фрі-файту - це завжди щось особливе. Це як детективний серіал, подивившись хоча б одну серію, не можеш зупинитись доки не побачиш, чим все скінчиться. Так і в нас, робиш ставку на одного бійця, а перемогу вириває його суперник. Розкрив усі свої «козирі» в першому раунді, тож чекай на відповідь у другому. Фрі-файт - це спорт, де вирішують не тільки м’язи. На арені ведеться боротьба характерів, техніки, тактики бою. В кутках арени ведеться боротьба тренерів, які підказують своїм підопічним, вивчають вміння й вади суперників. Ведеться боротьба навіть серед глядачів, адже підтримка залу - це завжди плюс до перемоги. Спробуйте подивитись на поєдинки з такої точки зору і ви вже в грі…

Залишилось всього 2 серії, 2 турніри. Найцікавіше завжди в кінці!  

16 лютого та 16 березня. РЦ «Бука». Початок о 20:00. 

Квитки вже в продажу. Тел.:  (0342) 59-54-44