КУБОК «БУКОВЕЛЮ» З ФРІ-ФАЙТУ, III ТУР ЗМАГАНЬ

19 СІЧНЯ 2019

Яскравий та потужний, видовищний та динамічний, непередбачуваний та незабутній. Тільки такими словами можна описати ІІ тур Кубка "Буковелю" з фрі-файту. В першу чергу дякуємо тим, хто став шанувальником фрі-файту, а таких знайшлося чимало. Зал РЦ "Бука" був наповнений на 100%. Глядачі не жаліли ні емоцій, ні овацій для бійців, а ті в свою чергу дякували фанатам, показуючи незабутні поєдинки. І нехай позаздрять ті, хто проґавив можливість відвідати турнір з професійного фрі-файту, що пройшов 05 січня в "Буковелі".

Ми вже давно залишили спроби прогнозувати хід та результати поєдинків, та цього разу деякі результати здивували, мабуть, і самих бійців. Сміливо можна сказати, що ІІ тур претендує на звання одного з найяскравіших за всі 9 сезонів. Зірками другого туру сміливо можна назвати Олексія Зайця (м. Київ): 2 поєдинки й 2 дострокові перемоги. Богдан Катькін (м. Кривий Ріг), що на півфіналі нокаутував досвідченого тернополянина Олександра Долішнього та був за мить до перемоги над Владиславом Григор’євим, який доказав, що боротись слід до останньої секунди бою, і тому в третьому раунді видовищним "бекфістом" зупинив свого суперника, відібравши право змагатись у фіналі. Кожен поєдинок був по-своєму яскравим і наповненим. Тож не зволікайте! Курорт "Буковель" та ліга "Professional Fight Union" запрошують вас стати свідками наступних турів Кубка "Буковелю" з фрі-файту, що традиційно пройде у РЦ "Бука":

• 19 січня 2019, в програмі 11 поєдинків, Гран-прі у ваговій категорії до 77 кг, що визначить претендентів на чемпіонський бій. Рейтингові та супербої.
  • 02 лютого 2019, в програмі 11 поєдинків, Гран-прі у ваговій категорії до 57 кг, до 84 кг, рейтингові бої та чемпіонський бій у ваговій категорії до 66 кг.
  • 16 березня 2019, в програмі чотири чемпіонських поєдинки у вагових категоріях до 57 кг, 61 кг, 77 кг, 84 кг та бої найкращих файтерів 9 сезону Кубка "Буковелю" з фрі-файту.

Зауважимо, що під час першого та другого турів були розкуплені всі вхідні квитки. Не пропустіть цю неймовірно яскраву подію. Найближчий турнір 19 січня 2019 року. РЦ "Бука". Початок о 20:00.

Квитки вже у продажу. Тел.: (0342) 59-54-44