16
березня 2019
Кубок «Буковелю» з фрі-файту, Гранд-фінал

16 березня 2019 року  курорт "Буковель" та ліга "Professional Fight Union" презентують фінальний, шостий тур 9 сезону Кубка "Буковелю" з фрі-файту. 

У цьому сезоні ми провели вже п’ять турнірів з грудня по лютий. Найкращі бійці змагались у гран-прі та виборювали статус претендента на чемпіонський пояс. Ми були свідками поєдинків, про які говорила вся Україна. За Кубком "Буковеля" щоразу спостерігав переповнений зал РЦ "Бука". Ті, кому не пощастило, робили це, сидячи перед телеекранами. Бійці демонстрували фрі-файт у всій красі. Були неймовірні кидки, потужні удари, шалені нокаути, больові, задушливі прийоми. Деякі бої вигравались тільки на морально-вольових якостях, деякі - завдяки правильній тактиці, а комусь просто посміхнулась удача…Так-так фрі-файт непередбачуваний, видовищний і жорсткий, але водночас його герої мужні й благородні. Вони влаштовують на арені справжню битву, але все закінчується з ударом гонгу.          

І от час настав! Усі претенденти визначені. 16 березня ми дізнаємось, хто стане володарем поясу та чемпіоном 9 сезону. На Вас чекає відразу 4 чемпіонських поєдинки:

  • 57 кг –  Роман Добринін (Кривий Ріг) - Віталій Якименко (Харків),
  • 61 кг – Руслан Маммадов (Азербайджан) - ЗурікоДжоджуа (Грузія),
  • 77 кг – Віктор Кохно (Тернопіль) - Володимир Баришев (Херсон),
  • 84 кг – Ігор Потєря (Київ) - Сергій Мудрицькій (Київ).

Також ми підготували для вас п’ять незабутніх суперпоєдинків з числа бійців, які продемонстрували найкращі бої протягом попередніх турів та сезонів Кубка "Буковелю"! 

9 сезон уже запалив нові зірки. Чемпіонами стали Руслан Первак (Умань) у вазі 66 кг та  Владислав Григор’єв (Київ)  у вазі 70 кг,  вписавши свої імена в історію Кубка "Буковелю". 

Станьте свідками народження нових чемпіонів. Чекаємо на Вас 16 березня в РЦ "Бука". Початок о 20:00. 

Квитки вже у продажу. Тел.: (0342) 59-54-44.