06
- 
07
липня 2015
Івана Купала у ТК «Буковель»

Щорічно у туристичний комплекс "Буковель" з’їжджається багато юнаків та юнок, щоб взяти участь у традиційному українському святі, яке відзначають у нашому краї з давніх часів вночі перед Івановим днем. І цього року курорт гостинно прийматиме молодь.

На всіх гостей, що завітають до курорту, чекає весела українська народна фольклорна забава з піснями, музикою, танцями, залицяннями, ворожіннями, заклинаннями, іграми, конкурсами та розвагами, плетінням віночків, водінням купальських хороводів, зі стрибанням через гуцульську ватру, дискотекою під карпатськими зорями...

Організатори народного дійства запрошують до участі в квесті "У пошуках цвіту папороті".  Усім любителям пригод і змістовного дозвілля необхідно подати заявку встановленого зразка та мати з собою компас, ліхтарик і мобільний телефон із фотокамерою.

Отож чекаємо вас 6 липня о 19:00 на фестивальній площі, біля сцени (мале буковельське озеро). І нехай станеться диво в Купальську ніч – буде знайдено той чарівний цвіт папороті у Карпатах!

Фестиваль відбуватиметься за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка.

Організатор фестивалю:
Event-агентство "Art-Bukovel"
artbukovel@gmail.com
Телефон: 098-1000-200