BUKOVEL SNOWBOARD RACE

22-23 ГРУДНЯ 2018

«Bukovel Snowboard Race» – традиційні змагання на курорті «Буковель» для любителів та спортсменів, які щорічно проводяться  з нагоди святкування Міжнародного дня  сноуборду.

Дати: 22 - 23.12.2018 р.

Дисципліни: GS, SL

Учасники: юнаки, юніори, дорослі (2008+)

Кожен бажаючий сноубордист може прийняти участь у заході, позмагатися з друзями та перевірити свій рівень катання на справжній спортивній трасі. Часто на «Bukovel Snowboard Race» приїжджають досвідчені спортсмени, члени національної збірної України для підвищення майстерності. Для дітей це хороша можливість розпочати свою спортивну кар’єру та набратися досвіду.

Це перші змагання в цьому зимовому сезоні, і вони дадуть можливість перевірити, в якій фізичній формі знаходяться любителі сноуборду після літнього відпочинку. 

Під час змагань на спеціально підготовленій трасі розгортається справжня боротьба. Усі учасники можуть позмагатися в Олімпійських дисциплінах слалом (SL) та слалом-гігант (GS).

Спортсмени та любителі отримують дві спроби, щоб показати кращий час проходження спеціальної траси. Правила змагань максимально приближені до правил Міжнародної федерації лижного спорту (FIS).

Глядачі можуть насолодитись шаленою швидкістю та майстерним проходженням поворотів у виконанні професійних сноубордистів.

Деталі та реєстрація на сайті

Ми в Facebook

Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень під час перебування на курорті «Буковель»!