24
- 
27
березня 2016
Вечірки у РЦ «Бука» та пабі «Кухель»

Цими вихідними, які завершують перший весняний місяць, завітайте до РЦ «БУКА» та пабу «Кухель». Запальні виконавці не дадуть засумувати, а порція якісної музики запам`ятається надовго.

24 березня завітає до РЦ «БУКА»  один із найсучасніших house dj Києва - DJ SIBI. Дуже перспективний ді-джей, який розпочинав свою кар`єру з after-party вечірок у клубах Миколаєва. На сьогодні він виступає у найпопулярніших клубах столиці, пропагандуючи tech-house та house музику. Треки SIBI розривають танцполи та запалюють серця! 

25 та 26 березня в пабі «Кухель» виступатиме тернопільський гурт “Фіра“, в минулому відомий під назвою “Джазова фіра”. «Фіра» відома в Тернополі і за межами як мульти-жанровий колектив, творчість якого починалась з етноджазу, розвинулась в модерн-кантрі, софт-рок і зараз стиль команди можна означити переважно як поп-рок.

25 березня у РЦ «БУКА» виступатиме столичний DJ KeeVo. Він грає у всіх стилях та напрямах house музики. Полюбляє експериментувати, тому активно співпрацює з топовими артистами, вокалістами та продюсерами України, створюючи нові цікаві роботи.

Його треки довгий час були в ротації кращої танцювальної радіостанції «KISSFM». 

Сет KeeVo - це як мінімум якісно відібраний матеріал, і як максимум - ексклюзивний саунд, що не дасть встояти на місці!

26 березня до РЦ «БУКА» запрошена одна з найбільш популярних дівчат-діджеїв України Anastasia Porsche. Дівчина активно виступає не тільки у межах клубної України, а й по містах СНД, саме тому її ім`я  сьогодні асоціюється зі святом та якісною сильною музикою. 

DJ Anastasia Porsche - це краса, драйв і завжди актуальні хіти, які гарантовано підірвуть будь-який танцпол.

27 березня DJ MAX HAWKINS буде запалювати натовп у РЦ « БУКА». Він працює в стилі House, Techno та Minimal.

Найчастіше його композиції збудовані на неявних, практично непомітних для слуху змінах звукового простору. Це неможливо описати словами, необхідно просто почути.

MAX HAWKINS професійно вміє створювати настрій на танцполі, тому кожна його вечірка супроводжується виключно позитивом, драйвом і шаленим запалом.