ВЕЧІРКИ У РЦ «БУКА» ТА ПАБІ «КУХЕЛЬ»

11-12 БЕРЕЗНЯ 2016

Завітайте у РЦ "Бука", "Veranda Lounge Zone" та паб "Кухель", щоб отримати позитивний заряд емоцій та порцію гарного настрою. Цими вихідними як завжди море позитиву та драйву! Сезон продовжується ;)

10 березня у РЦ БУКА буде запалювати натовп DJ Jay Filler. Він один з найталановитіших хаус діджеїв столиці. Десятирічна дружба з діджейським пультом дала можливість йому винайти власний стиль в електронній музиці.

Сьогодні його сети звучать не тільки в клубах України, а й далеко за кордоном. Релізи діджея виходять на всіх популярних музичних інтернет магазинах світу, а на його треки постійно роблять ремікси саунд продюсери інших міст і країн. Jay Filler грає в стилі хаус, в будь-яких його проявах - від deep house до progressive house.

11-12 березня у Veranda Lounge Zone та BUKA BAR відбудуться шалені вечірки Snow Experience за участю гостей та ді-джеїв з Румунії. В цьому грандіозному проекті братимуть участь резиденти літніх вечірок на Ibiza - Alex Rise & Sleepy Coke, які грають у стилі TT (Transylvanian Techno). А також румунські ді-джеї ZO & Kukilla, які підкорили Європу своїми незвичайними сетами та зарядом енергії.

11 березня відомий одеський DJ Jozhy K виступатиме у РЦ БУКА. Улюбленець одеської публіки дуже часто гастролює закордоном. А його релізи виходять на таких відомих лейблах як Body Parts, Tzinah і Mulen Records.

Техніка гри Jozhy K заворожує навіть самих бувалих діджеїв, а треки, які він ретельно обирає для кожного виступу, несуть в собі потужний енергетичний заряд.

11 та 12 березня у пабі Кухель на вас чекатиме різнобарвна музика, живі інструменти та яскраві музиканти кавер-гурту Lucky Day. Запальні артисти не залишать вас байдужими та змусять серце битись у ритмі улюбленої музики. Вони гарантують запальну атмосферу і впевнені, що жоден гість не втримається від танцю ;-)