ЧАНИ

Подаруйте незабутні найромантичніші спогади вашій половинці!
Графік роботи: пт-нд
10:00 - 22:00

У самому серці курорту "Буковель" на березі річки Прутець є дивовижне місце, де відпочиває не тільки тіло, але й душа - "Буковельські чани".

Чан - це велика чавунна ємність у формі казана. Менший чан вміщує до 5 осіб і має об’єм близько 1800 літрів. Великий чан, який вміщує до 8 осіб, має об’єм 2300 літрів кришталево чистої води з буковельського джерела. Ця водичка підігрівається від багаття, що горить під самим чаном. На початок процедури температура води складає 36-37 °C та впродовж години поступово піднімається до 43-45 °C. Поряд з чаном знаходиться купіль із крижаною водою, в якій після прогрівання наші гості охолоджуються та загартовуються. Для підсилення ефекту парення в чані ми рекомендуємо додавати мішечки з лікувальними травами, зібраними у високогір’ї Карпат.

Парення в чані однаково корисне як для діток, так і для людей літнього віку. Воно позитивно впливає на функціональний стан серцево-судинної системи, сприяє покращенню імунологічної реактивності та покращує стан організму в цілому.

Час проведений у "Буковельських чанах" - це не тільки приємно, але й здорово!

Зверніть увагу! Заклад надає послуги виключно при попередньому замовленні.

Тарифи на чани
Назва послуги Ціна, грн.
Великий чан 2 год. 3180
Малий чан 1,5 год. 2580