«Все й одразу»

16 ВЕРЕСНЯ - 30 ЛИСТОПАДА 2019

"Все й одразу" - найкраща пропозиція для людей, які хочуть отримати максимум катання за мінімальну ціну. Придбайте абонементи на катання зараз та заощаджуйте в зимовому сезоні 50% коштів. 

Вид скіпаса

Тарифи в касах курорту "Зима 19-20"
(Всі дні сезону, крім періоду "Святковий": 
з 2 до 6 січня)

 "Все й одразу"
(Скіпаси діють із початку сезону до
1 січня та з 10 березня і до кінця сезону)
16.09.19 - 31.10.19 01.11.19 - 30.11.19
3 дні 3 400 1 700 1 785
5 днів 5 370 2 685 2 819
10 днів 9 545 4 773 5 011

Ціни вказані в українських гривнях

Зверніть увагу: найбільші знижки згідно акції ви отримуєте придбавши акційні абонементи до 31.10.2019 включно.

Пам’ятайте!

  • В акційні скіпаси включено вечірнє катання.
  • Скіпас є власністю покупця, відповідно використовувати його має право тільки він. У разі виявлення використання акційного скіпаса не авторизованим власником служба контролю його заблокує. При проході через турнікети діють п’ятихвилинні затримки, тому передача скіпаса перед турнікетом іншим особам буде розцінюватись, як шахрайство та створення незручностей для інших наших клієнтів. Адміністрація курорту залишає за собою право вживати заходи щодо запобігання такому явищу аж до блокування скіпаса. У ТК "Буковель" діє правило: один скіпас - один власник.  
  • Акційні скіпаси, придбані за цією акцією, починають діяти з початку зимового сезону 2019-2020 в межах двох періодів: з фактичного початку сезону до 1 січня включно та з 10 березня і до кінця сезону.
  • Акційні скіпаси згідно цієї акції дійсні протягом 5 років з моменту їх придбання, але виключно в аналогічні періоди наступних сезонів.
  • Кількість акційних скіпасів та період їх продажу обмежені.

Зверніть увагу!

Акційні скіпаси можна придбати виключно on-line на Bukovel24.com та shop.bukovel.info

При купівлі акційних скіпассів on-line вам потрібно буде пройти коротку процедуру авторизації та прикріпити до придбаного скіпаса ваше фото. Фото власника має бути зроблене на білому фоні. 70-80% від площі фотографії має займати обличчя власника, відповідати його сучасному зовнішньому вигляду та бути зробленим без застосування ретушування чи іншого способу корегування. У випадку, якщо людина носить окуляри – додаткові вимоги: скло незатемнене і без відблисків, оправа не повинна закривати жодної частини ока. Фото для авторизації можна буде загрузити як з комп’ютера, так і зробити за допомогою веб-камери on-line. Акційний скіпас стає активним виключно після процесу його авторизації та закріплення за ним особи власника. Зміна особи власника акційного скіпаса неможлива.

Нагадуємо, що в ТК "Буковель" діє правило: 1 скіпас - 1 людина. Скіпас є власністю однієї людини, відповідно використовувати його може тільки він (вона). У разі виявлення використання акційного скі-пасса людиною, яка не є його зареєстрованим власником, скіпас буде заблокований службою безпеки курорту. Передача скіпаса близьким родичам, друзям, членам сім'ї також заборонена. Наголошуємо, що при купівлі скіпасів на сумнівних сайтах, з рук чи в інших неавторизованих точках продажу, курорт не несе відповідальності за їх придатність до використання. В тім, наголошуємо на тому, що всі акційні та невикористані діючі скіпаси, які були придбані за нашими акціями в попередні роки, дійсні до їх повного використання без додаткової фотоавторизації.

Країна "Буковель" запрошує вас.

Купити скіпас