16 вересня
- 
30 листопада
«Екстра дні»

Акція "Екстра дні" - чудова можливість заощадити на катанні. 

Умови акції дуже прості: протягом вересня-листопада 2019 р. придбайте скіпас на катання 5 днів "Всі дні" та отримайте у подарунок 2 екстра дні з можливістю використання протягом 7 днів "Всі дні". 

Аналогічно, придбавши абонемент на катання 10 днів "Всі дні", ви отримуєте 4 екстра дні та можливість його використання протягом 14 днів "Всі дні". 

Поспішайте, акція діє до 30 листопада 2019 р!

Вид скіпаса

Тарифи в сезоні "Зима 19-20"
(Всі дні сезону, крім періоду "Святковий": з 2 до 6 січня)

 "Екстра дні"
16 вересня - 30 листопада 2019

(Додаткові дні катання у подарунок)

3 дні 3 400    
5 днів 5 370 5+2 дні 5 370
10 днів 9 545 10+4 дні 9 545

Ціни вказані в українських гривнях

Акційні скіпаси діють з початку зимового сезону 2019-2020, в межах передплаченого періоду "Всі дні", крім періоду "Святковий", та діють 5 років з моменту їх придбання. Вечірнє катання включено.

Зверніть увагу!

Акційні скіпаси можна придбати виключно on-line на Bukovel.24.com та shop.bukovel.info

При купівлі акційних скіпассів on-line вам потрібно буде пройти коротку процедуру авторизації та прикріпити до придбаного скіпаса ваше фото. Фото власника має бути зроблене на білому фоні. 70-80% від площі фотографії має займати обличчя власника, відповідати його сучасному зовнішньому вигляду та бути зробленим без застосування ретушування чи іншого способу корегування. У випадку, якщо людина носить окуляри – додаткові вимоги: скло незатемнене і без відблисків, оправа не повинна закривати жодної частини ока. Фото для авторизації можна буде загрузити як з комп’ютера, так і зробити за допомогою веб-камери on-line. Акційний скіпас стає активним виключно після процесу його авторизації та закріплення за ним особи власника. Зміна особи власника акційного скіпаса неможлива.

Нагадуємо, що в ТК "Буковель" діє правило: 1 скіпас - 1 людина. Скіпас є власністю однієї людини, відповідно використовувати його може тільки він (вона). У разі виявлення використання акційного скіпаса людиною, яка не є його зареєстрованим власником, скіпас буде заблокований службою безпеки курорту. Передача скіпаса близьким родичам, друзям, членам сім'ї також заборонена. Наголошуємо, що при купівлі скіпасів на сумнівних сайтах, з рук чи в інших неавторизованих точках продажу, курорт не несе відповідальності за їх придатність до використання. В тім, наголошуємо на тому, що всі акційні та невикористані діючі скіпаси, які були придбані за нашими акціями в попередні роки, дійсні до їх повного використання без додаткової фотоавторизації.

Країна "Буковель" запрошує вас. 

Купити скіпас