PUCHAR «BUKOVELU» FREEFIGHTU, IV RUNDA ZAWODÓW

2 LUTEGO 2019

19 stycznia obchodziliśmy nie tylko Jordan. W tym dniu w "Bukovelu" najlepsi zawodnicy zebrali się, aby wygrać Puchar "Bukovelu" freefightu. Co dwa tygodnie przybywa coraz więcej sportowców do serca Karpat, a tylko najlepsi z najlepszych wchodzą do finału. Trzecia runda Pucharu "Bukovelu" freefightu nie została wyjątkiem. Kulminacją turnieju był pojedynek, który zidentyfikował pretendentów do pojedynku o 77 kg. Zwycięzcą grupy "А" został Wiktor Kochno (Ternopil SK "Charakternyk"), który w półfinale zwyciężył vis-à-vis z Charkowa Jewhenija Płaksina, a w finale zwyciężył Iwana Sływińskiego. W grupie "В" lepszym był Wołodymyr Baryszew. Młody zawodowiec z Chersona jako huragan zwyciężył przeciwników, i dwa razy wygrał przed czasem.

Więc, 16 marca w pojedynku będą walczyć Ternopil i Cherson. Wiktro Kochno VS Wołodymyr Baryszew. Prawdziwą dekoracją trzeciej rundy był występ Antona Otwerczenko, doskonała technika i presja, która pozwoliła znokautować rywala już w połowie pierwszej rundy. Należy podkreślić, że freefight zdobywa coraz więcej zwolenników,część biletów zarezerwowano na wszystkie rundy tego sezonu. Warto się pośpieszyć!

Kolejny IV etap Pucharu "Bukovelu"  freefightu odbędzie się 2 lutego. Tym razem turniej połączy prędkość i moc. Chodzi o to, że podczas turnieju odbędzie się dwa grand prix: do 57 kg i do 84 kg. Nie będziemy ujawniać wszystko, ale możecie uwierzyć, że karta walk będzie pełna niespodzianek i zawodników w skali międzynarodowej.

Kulminacją IV etapu będzie walka o tytuł mistrza 9. sezonu Pucharu "Bukovelu" freefightu w wadze do 66 kg. Na arenie w pojedynku, który składa się z 5 rund będą walczyć: Resłan Perwak (Umań) VS Jewhenik Switłycznyj (Krzywy Rih)

Przypomnijmy, że w pojedynkach kwalifikacyjnych zarówno Perwak, jak i Switłyczny zakończyli swoje pojedynki przed czasem. Tak więc, 2 lutego, będziemy mieli zacięty pojedynek z dwoma zawodnikami, którzy wygrali poprzez nokaut!

CR "Buka", rozpoczęcie o 20:00. Bilety są już w sprzedaży. Tel.: (0342) 59-54-44