ДЕННИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ТАБІР

Туристичний центр "Буковель" запрошує приєднатись до денного туристичного табору для дітей віком від 7 до 15 років.
Контакти

Туристичний центр "Буковель" запрошує приєднатись до денного туристичного табору дітей віком від 7 до 15 років, щоб весело та корисно провести час. 

В програмі табору пропонуємо: захоплюючі пішохідні прогулянки, колоритні майстер-класи з сироваріння, цікаві анімаційні програми, активні велоквести та спортивне орієнтування, відвідування гуцульських полонин та найпопулярніших атракціонів ТК "Буковель", серед яких – оглядовий витяг, мотузковий парк, катамарани, роллердром та тюбінг. 

Реєстрація до табору проводиться щоденно. Ви можете вибрати будь-яку програму та забронювати як один, так і декілька днів.

Дні тижня: щоденно
Старт: 09:00
Тривалість: 9 годин
Вартість: 600 грн/день

До вартості включено:

  • перекус;
  • квитки та атракціони за програмою;
  • супровід вихователів, гідів-рятувальників;
  • нагороди.

Зверніть увагу! Прийом та підтвердження заявок відбувається за день до обраної дати до 18:00. Для реєстрації відскануйте QR код та заповніть форму і очікуйте дзвінка з підтвердженням.


ПРОГРАМА:


День 1. “Підкорювач вершин” 

Похід по маршруту "Парковий" + Тюбінг + Центральна галявина + Лабіринт

Розпочинається наш день пішохідним маршрутом, який має назву “Парковий”. Мальовничий маршрут, який з легкістю зможуть подолати діти у супроводі гіда-рятувальника та вихователів.

Стартує похід з центру курорту та веде лісовою стежкою до оглядового майданчика, де можна побачити весь Буковель та Чорногірський хребет. Саме там ми й влаштуємо перекус з панорамним видом на гори, зробимо гарні фото та будемо повертатись донизу. Протяжність маршруту – 5,8 км. Набір висоти – 315 м.

О другій половині дня влаштуємо веселу розвагу під назвою “Тюбінг”. Це унікальний спуск довжиною 65 м із всесезонним спеціальним покриттям. 

Завершуємо день анімаційною програмою та атракцією “Лабіринт” на центральній галявині.


День 2. “Велорайдер”

Велоквест по ТК "Буковель" + Роллердром + Центральна галявина + Лабіринт

На даний час в Буковелі знаходяться одні з найкомфортніших велодоріжок, які є безпечними та ідеально спроектованими для катання, тому сьогоднішній день проведемо активно та весело, катаючись на велосипедах та проходячи “Велоквест” у супроводі інструкторів та вихователів. Після проходження квесту на нас чекає ще одна активна розвага -  “Роллердром”, де покатаємось на роликах та отримаємо багато позитивних вражень. 

Завершуємо день анімаційною програмою та атракцією “Лабіринт” на центральній галявині.


День 3. “Буковельський мандрівник”

Подорож на гору Буковель (витяг №2) + Мотузковий парк + Центральна галявина + Лабіринт

Сьогодні ми прогуляемось та дослідимо розваги на території курорту. 

Піднімемось оглядовим витягом на вершину гори Буковель, де побачимо всі місцеві панорами: озеро Молодості, масив Ґорґани, найвищі вершини Українських Карпат - Говерлу та Петрос. Прогуляємось до глемпінгу, після чого спустимось лісовою стежкою до центру курорту та випробуємо себе у вправності в цікавій пригоді, яка називається “Мотузковий парк”, що складається з підвісних ліній перешкод, канатних тарзанок, сходів, мостів і гойдалок, закріплених на висоті 1,5-6 метрів над землею.

Завершуємо день анімаційною програмою та атракцією “Лабіринт” на центральній галявині.


День 4. “Пластун”

Наметовий табір + Мотузковий парк + Центральна галявина + Лабіринт

Сьогоднішній день буде наповнений корисними знаннями для справжніх туристів, якщо ви маєте бажання брати участь в захопливих багатоденних походах.
Починаємо день з прогулянки до наметового містечка, де підготуємо табір до перебування та навчимось розкладати намети, а допоможуть нам в цьому гіди-рятувальники та вихователі простору. 

Далі повернемось до центру курорту та відвідаємо “Мотузковий парк”. Подолання такої траси з перешкодам навчає винахідливості і вміння переміщатися на висоті, підкорювати підйоми і спуски так, як це роблять альпіністи і скелелази.

Завершуємо день анімаційною програмою та лабіринтом на центральній галявині.


День 5. “Гуцулик”

Прогулянка на сироварню на Вільшинець + Катамарани + Центральна галявина + Лабіринт

Справжнє золото можна відшукати в Карпатах, але воно зовсім не схоже на те, яке ми всі звикли бачити, особливо через свій колір. Карпатські сири - які виготовляються високо в горах вівчарями, прирівнюють до дорогоцінностей. Адже це просто унікальний магічний процес, який діти зможуть побачити, а також взяти участь в  майстер-класі приготування сиру, в колоритній сироварні на полонині Вільшинець, куди ми й вирушимо цього дня. Після відвідування сироварні спускаємось до центру курорту та йдемо кататись на катамаранах, розташованих на Озері Молодості.

Завершуємо день анімаційною програмою та атракцією “Лабіринт” на центральній галявині.


День 6. “Підкорювач вершин”

Я піду в далекі гори + Тюбінг + озеро Молодості

Розпочинається наш день пішохідним маршрутом, який має назву “Я піду в далекі гори”. Мальовничий маршрут, який з легкістю можуть подолати діти у супроводі гіда-рятувальника та вихователів.

Стартує похід з нижньої станції 14 витягу та веде лісовою стежкою до оглядового майданчика, де можна побачити багато карпатських вершин. Саме там ми й влаштуємо перекус з панорамним видом на гори, зробимо гарні фото та будемо повертатись донизу. Протяжність маршруту – 6 км. Набір висоти – 389 м.

О другій половині дня влаштуємо веселу розвагу під назвою “Тюбінг”. Це унікальний спуск довжиною 65 м із всесезонним спеціальним покриттям.

Завершуємо день анімаційною програмою та атракцією “Лабіринт” на центральній галявині.


День 7. “Орієнтувальник”

Спортивне орієнтування по ТК Буковель  + Роллердром  + Центральна галявина + Лабіринт

Сьогоднішній день буде присвячено одному з найцікавіших видів спорту – спортивному орієнтуванню, в якому учасники за допомогою карти повинні пройти контрольні пункти, розташовані на місцевості.

Орієнтування – це активний спосіб життя і здорові емоції, постійна новизна вражень, а також виключно гармонійне поєднання фізичних і розумових можливостей дитини. Поряд з перерахованими вище досягненнями спортивне орієнтування має і прикладне значення - вміння орієнтуватися необхідно мисливцеві і туристу, геологу і воїну, грибникові і любителю лісових прогулянок.

Другу половину дня проводимо на атракціоні “Роллердром”.

Завершуємо день анімаційною програмою та атракцією “Лабіринт” на центральній галявині.