21
- 
30
листопада 2017
«Акція на прокат спорядження 2017-2018»

Окрім акційних знижок на катання, пропонуємо вам акцію на прокат якісного гірськолижного спорядження

Пам’ятайте: якісне гірськолижне спорядження – гарантія вашої безпеки на схилах.

Користуйтесь якісним спорядженням прокатних пунктів ТК «Буковель». Все обладнання прокатних пунктів курорту сертифіковане та проходить необхідний сервіс.

Власникам клубних карток додаткові знижки.

Назва спорядження Категорія
спорядження
Ціни в сезоні
2017 - 2018,
"Всі дні", грн.
Скі-пасси на прокат спорядження
з 01.09 до 30.11.2017
 "Всі дні", грн.
Лижі (комплект - лижі, черевики, палиці, шолом) A 390 275
B 220 155
С 150 105
D1 160 115
D2 110 80
Сноуборд (комплект -сноуборд, черевики, шолом) A 390 275
B 220 155
C 150 105
D1 160 115
D2 110 80
Сноублейди (комплект з черевиками) 220 155
Шолом (обов'язковий) 50 35

Пам’ятайте!

  • В акційні скі-пасси включено можливість використання спорядження протягом вечірнього катання.
  • Акційні скі-пасси, придбані за цією акцією, починають діяти з фактичного початку сезону і дійсні до їх повного використання, окрім періоду «Святковий»!
  • Кількість акційних скі-пассів та період їх продажу обмежені.

Зверніть увагу!

З цього сезону  ми дещо змінюємо та оптимізуємо правила купівлі акційних скі-пассів.

Відтепер акційні скі-пасси можна буде купити виключно on-line в єдиного офіційного дилера курорту.

При купівлі акційних скі-пассів on-line вам потрібно буде пройти коротку процедуру авторизації та прикріпити до придбаного скі-пасса ваше фото. Фото власника має бути зроблене на білому фоні. 70-80% від площі фотографії має займати обличчя власника, відповідати його сучасному зовнішньому вигляду та бути зробленим без застосування ретушування чи іншого способу корегування. У випадку, якщо людина носить окуляри – додаткові вимоги: скло незатемнене і без відблисків, оправа не повинна закривати жодної частини ока. Фото для авторизації можна буде загрузити як з комп’ютера, так і зробити за допомогою веб-камери on-line. Акційний скі-пасс стає активним виключно після процесу його авторизації та закріплення за ним особи власника. Зміна особи власника акційного скі-пасса не можлива.

Нагадуємо, що в ТК «Буковель» діє правило: 1 скі-пасс  - 1 людина. Скі-пасс є власністю однієї людини, відповідно використовувати його може тільки він (вона). У разі виявлення використання акційного скі-пасса людиною, яка не є його зареєстрованим власником, скі-пасс буде заблокований службою безпеки курорту. Передача скі-пасса близьким родичам, друзям, членам сім'ї також заборонена. Наголошуємо, що при купівлі скі-пассів на сумнівних сайтах, з рук чи в інших не авторизованих точках продажу, курорт не несе відповідальності за їх придатність до використання. Тим не менш, наголошуємо на тому, що всі акційні та невикористані діючі скі-пасси, які були придбані за нашими акціями в попередні роки, дійсні до їх повного використання без додаткової фотоавторизації.

Країна «Буковель» запрошує вас.