Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Табір "Лісовий"

 

1 зміна «Місія "Стартрек"»
29 травня – 11 червня

Привіт друже! Наша подорож от-от розпочнеться, тому бронюємо місця на нашій ракеті і вирушаємо у фантастичну мандрівку. Насправді Всесвіт – це суцільні цікавинки, тому під час нашої першої літньої зміни ми будемо знайомитися з ними разом. 

Артеківці! 3…2…1…! Усі на борт! Першочергове завдання команди артеківського шатлу – міцна дружба: тут ти знайдеш багато товаришів, зможеш спробувати себе в нових сферах: чи то в спорті, чи в творчості, або ж в самовираженні в інтелектуальній сфері, адже розвиватись потрібно постійно. 

Наш космічний корабель пролітатиме поруч із найяскравішими зірками, з людьми, які не тільки знають багато цікавого про Всесвіт із книг, а й пов’язали своє життя з підкоренням могутньої безкінечності. 

Ви зможете стати учасником  численних майстер-класів, автограф-сесій, фан-зустрічей із знавцями неба та космосу. 

Але це ще не все! Як завжди на вас чекають висадки на традиційні розваги: екстрім-парк, катання на велосипедах та катамаранах, боулінг, аерохокей. Веселі вечори біля багаття, живописні походи в гори – усе це сприятиме максимальному знайомству одне з одним і встановленню справжніх дружніх стосунків із вашими загонами та педагогами-організаторами. Також після тривалої паузи проведемо змагання за Кубок «Артеку» з артболу та футболу, тож ваші команди мають докласти багато зусиль заради перемоги!

Ти готовий до польоту поміж артеківських комет дружби та відкриттів? Натискай «Старт»!

Основні заходи:

табірні: урочисте святкування Всесвітнього дня захисту дітей, творчі презентації загонів «Артеківська галактика зустрічає новоприбульців», пізнавально-розважальний квест «Комета навколо "Артеку". Час польоту - 60 хвилин»,  церемонія відкриття зміни, інтелектуальний марафон «Гравітаційно-інтелектуальний підйом», відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальна програма «Зоряний час», посвята в артеківці, творчий бенефіс «1…2…3…Ракето, лети!», походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «Орбіта туриста», масовка «До запуску залишилась 1 хв.», дискотека «Поза гравітацією», QR квест «Чумацький шлях артеківців», лайтбол, змагання з артболу, черлідингу й футболу, походи в гори, церемонія закриття зміни.

загонові: інформаційний пазл «"Артек" – історія легендарного табору»; тімбілдінг, storytelling «Третій вимір артеківських історій», експрес-журнал. «Масштаб: Я і Космос», еко-акція «Парниковий ефект», вечори біля багаття, екскурсія у «Гуцул Ленд». 

Спеціальний проект – дні космонавтики «Space Info Fest».

2 зміна «З Днем народження, "Артек-Буковелю"»
12 червня – 25 червня

Усім приготуватись задмухати свічки на торті – «Артек-Буковель» святкує свій День народження! 

Цілих 14 днів нестримних веселощів та відмінних емоцій, безліч сюрпризів чекатимуть доки ви знімете святкову стрічку. Для Вас приготував сюрприз найфеєричніший фестиваль дитячої творчості «Буковельський зіркофест»: з юних учасників концерту слід брати приклад, талановита молодь – наше майбутнє. Це не єдина приємність, яку ми приготували: на вас чекають зустрічі з відомими представниками сьогодення, автограф-сесії та  конференції, які стимулюють бажання розвиватися, ставати самостійними та комунікабельними.  

«Артек-Буковель» – це табір, який допомагає кожному удосконалюватись: усі заходи та форми роботи заплановані таким чином, аби всіх артеківців –  і дітей, і дорослих –об’єднувала тісна співпраця, в основі якої  пробудження та розвиток ініціативи, атмосфери радості та творчості.

Стань частиною великої артеківської родини!

Основні заходи:

загальноартеківські: урочиста церемонія відкриття зміни та сюрприз до Дня народження табору, творчі презентації загонів «Ведмедик Бука приймає вітання», конкурс черліндингу, конкурс масового артеківського танцю, виставка-інсталяція «"Артек" через 10 років», церемонія закриття зміни.

табірні: ігрова карусель «Game Land», артпростір «Талановита артеківська сім’я», фабрика талантів «Дивись, як я вмію», екокросворд «Чистий простір», контрольно-туристичний маршрут «Активні туристи», фотокрос «Привітальна листівка артеківців», інтелектуальна лабораторія «Смартіум», спортивно-розважальна гра «Sport On», лайтбол, змагання з артболу, черлідингу й футболу, походи в гори.

загонові: брифінг тайм «Заговори, щоб я тебе побачив», тімбілдінг, брейн-ринг «Планета "Артек"», велнес-тренінг «Емоції, які в мені живуть», екскурсія у «Гуцул Ленд», вечори біля багаття.

Спеціальний проект – VІ фестиваль дитячої творчості «Буковельський зіркофест».

3 зміна «Лабораторія гумору 3.0»
26 червня – 9 липня

Артеківці, давайте заглянемо у Вікіпедію!

У ній стверджується, що почуття гумору – це інтелектуальна здатність людини оперувати одночасно декількома поглядами одночасно. Отож, вирішено! Цієї зміни ми подивимось на «просте» під інакшим кутом, ми будемо жартувати та продовжувати своє життя сміючись, адже до нас завітають відомі коміки сучасності і під час фестивалю вони 100% не залишать вас сумувати. 
Але це ще не все! Ми крокуватимемо артеківською зміною, насолоджуючись товариством дружнього колективу педагогів, які допоможуть нам знайти нових друзів, отримати палітру позитивних емоцій, посприяють вихованню лідерства у кожному з нас та допоможуть стати більш самостійними. 

Отож запрошуємо всіх до нашої артеківської лабораторії, бо всі  складові відпочинку зібрано і ми готові розпочинати! 

Основні заходи:

загальноартеківські: урочиста церемонія відкриття зміни, творчі презентації загонів «Нові барви артеківської веселки», конкурс відеороликів «Я завжди беру з собою відеокамеру», церемонія закриття зміни.

табірні: пізнавально-розважальний квест «Навколо "Артеку" за 60 хв.», ігрова карусель «Аліса в країні ігор», артпростір «Юні таланти "Артеку"», фабрика талантів «Камера! Мотор!», екоакція «Майстерня захисника природи», контрольно-туристичний маршрут «Навігація вказує на територію Дружби», посвята в артеківці, qr-квест «У кожного свій скарб», інтелектуальний марафон «Смартіум», фотокрос «Посміхніться: Вас фотографують», український путівник «Смачного», масовки, дискотеки, церемонія відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальний збір «Легенда спорту», лайтбол, змагання з артболу, черлідингу й футболу, походи в гори.

загонові: інформаційний серпантин «"Артек-Буковель" – табір-легенда», тімбілдінг, екскурсія у «Гуцул Ленд», вечори біля багаття.

Спеціальний проект – ІІІ гумористичний фестиваль «Kids Fun Fest»

4 зміна «Маяки дитячих мрій»
10 липня – 23 липня

Чарлз Дікенс казав: «Книга домчить до будь-яких берегів». Так воно й є! 

Тільки подумайте, яка вибухова суміш виходить з усіх інгредієнтів: дитячої безкрайої уяви, талановитих письменників сучасності та найкращого табору України! Це просто вражаюче. 

Під час цієї зміни ми з вами познайомимось з мистецтвом створення книг. Так-так, саме мистецтвом народження книг! Лише  майстри слова знають усі труднощі та переваги такого заняття. Ось вони й привідкриють цю завісу для вас. І ми впевненні, що за результатами зміни кожен з вас вже остаточно визначиться з улюбленим жанром книги, відзначить твори, які б хотів почитати, та, можливо, й  сам у майбутньому захоче стати автором численних книг та публікацій.

Ну й, звичайно, приємним бонусом для нас стане чарівна природа Карпат, якою ми будемо насолоджуватись щодня й паралельно з цим оздоровлюватись. Ми на тебе чекаємо, адже ти – частина нашої великої артеківської команди.

Основні заходи:

загальноартеківські: урочиста церемонія відкриття зміни, творчі презентації загонів «Нова сторінка артеківської книги», фестиваль інсценізованої казки «У тридев’ятому королівстві», церемонія закриття зміни.

табірні: пізнавально-розважальний квест «Навколо "Артеку" за 60 хв.», ігрова карусель «Game Land», артпростір «Світлофор талантів», фабрика талантів «Асоціація зірок "Артек-Буковелю"», екокросворд «Я. Планета. Життя», контрольно-туристичний маршрут «Золотий кубок туриста», посвята в артеківці, qr-квест «У кожного свій скарб», музична панорама «Main Music Header», медіа квест «Insta Run», український путівник «Смачного», масовки, дискотеки, церемонія відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальний збір «Шлях до Олімпу»,  лайтбол, змагання з артболу, черлідингу й футболу, походи в гори.

загонові: інформаційний серпантин «"Артек-Буковель" – табір-легенда», тертулія «Глибина людської думки», тімбілдінг, брифінг тайм «Про ерудицію», екскурсія у «Гуцул Ленд», вечори біля багаття.

Спеціальний проект –  V фестиваль дитячої книги «Читай українське».

5 зміна «Артматч: шлях до перемоги»
24 липня – 6 серпня

Змалечку бачиш себе олімпійським чемпіоном? Мрієш підкорювати нові вершини? Бачиш п’єдестал вже за крок? Тож ця зміна саме для тебе! 

Час для тих, хто звик перемагати та впевнено крокувати до своєї мети, якщо це твої перші кроки на шляху до успіху, то саме ми докладемо всіх зусиль, щоб ти зміг стати більш впевненим у собі, навчився здобувати бажане та наблизився до омріяних перемог. 

Зміна пройде під девізом «Щодня стаємо кращими!». Допоможуть у цьому відомі спортсмени сучасності, які вже знають певні ази цієї нелегкої справи та залюбки поділяться ними з тобою.

Робота над собою, найкращі товариші, багато розваг та позитивних емоцій – ось що чекатиме на тебе! Ми вже чекаємо на тебе…

Основні заходи:

загальноартеківські: урочиста церемонія відкриття зміни, творчі презентації загонів «Бука збирає команду», конкурс агіттеатрів «Усе розпочинається з маленьких кроків», церемонія закриття зміни.

табірні: пізнавально-розважальний квест «Навколо "Артека" за 60 хв.», ігрова карусель «Аліса в країні ігор», артпростір «Я вмію так!», фабрика талантів «Прояви талант – живи яскраво», екоакція «Посади своє дерево», контрольно-туристичний маршрут «Командний дух», посвята в артеківці, qr-квест «У кожного свій скарб», ерудит марафон «Смартіум», instagram challenge «Фотомозаїка мого загону», український путівник «Смачного», масовки, дискотеки, церемонія відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальний збір «Вище! Швидше! Сильніше!», лайтбол, змагання з артболу, черлідингу й футболу, походи в гори.

загонові: інформаційний серпантин «"Артек-Буковель" – табір-легенда», тімбілдінг, брифінг тайм «Про ерудицію», екскурсія у «Гуцул Ленд», вечори біля багаття.

Спеціальний проект –  свято спорту «Буковельські рекорди».

6 зміна «Скрипти успіху»
7 серпня – 20 серпня

«Малий великий бос» – це не просто слова з типового кіноекшену, це потенційна реальність. 14 днів з найпрогресивнішою командою, із спеціально запрошеними бізнесменами, які створювали власні стартапи, блогери і журналісти, до яких прислухаються, люди, які змогли досягнути поставлених цілей. Вони завітають до тебе, щоб розкрити свої секрети, розказати про свій тернистий, але подоланий шлях, який все-таки варто було розпочати. Ти зможеш уявити себе юним бізнесменом, задуматись над майбутньою власною справою та отримати корисні підказки, що допоможуть тобі розвиватись.

Так, зміна буде досить насиченою, але ми встигнемо з вами побувати на різноманітних розвагах: пройдемо мотузковий парк, поплаваємо в басейні та Озері Молодості, покатаємось на катамаранах, веломобілях, велосипедах, позмагаємось в боулінгу та аерохокеї, сходимо в походи. Оце у нас завдань заплановано… Тому ти поспіши запланувати найкращий відпочинок цього літа та до зустрічі в «Артек-Буковелі».

Основні заходи:

загальноартеківські: урочиста церемонія відкриття зміни, творчі презентації загонів «Бука збирає команду», конкурс відеороликів «У об’єктиві «Артек-Буковель», церемонія закриття зміни.

табірні: пізнавально-розважальний квест «Навколо "Артеку" за 60 хв.», ігрова карусель «Аліса в країні ігор», артпростір «Вмикай ефір і побачиш як я вмію», фабрика талантів «Ліга талановитих», екокросворд «Зелена хвиля», контрольно-туристичний маршрут «Артеківський маршрут», посвята в артеківці, qr-квест «Must Know», ерудит-марафон «Knowledge Power», фотокрос «#kidboss», український путівник «Прошу до столу», масовки, дискотеки, церемонія відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальний збір «…and Action!», лайтбол, змагання з артболу, черлідингу й футболу, походи в гори.

загонові: інформаційний серпантин «"Артек-Буковель" – табір-легенда», тімбілдінг, брифінг тайм «Будь кращою версією себе», екскурсія у «Гуцул Ленд», вечори біля багаття.

Спеціальний проект –  2nd «Artek Media Festival».

7 зміна «Артеківський експрес вирушає»
21 серпня – 29 серпня

Не встиг вдихнути літо на повні груди? – Не проблема! Остання зміна літнього сезону приготувала для тебе багато позитиву, справжню артеківську дружбу та нові відкриття, що допоможуть тобі розширити свій кругозір.

Відпочинок у Карпатах перед шкільним роком – це саме те, що тобі потрібно! Адже емоції та заряд енергії, які ти тут здобудеш, допомагатимуть тобі справлятись із будь-якими завданнями, навіть у найлютіші зимові морози. Літо! Друзі! Карпати! Давай разом відпочивати!

Основні заходи:

загальноартеківські: урочиста церемонія відкриття зміни, творчі презентації загонів «Артеківський вагон потягу "Дружба"», творчий бенефіс «Усе, що недоказано», виставка-інсталяція «"Артек-Буковель" у 2030», церемонія закриття зміни.

табірні: пізнавально-розважальний квест «Навколо "Артеку" за 60 хв.», ігрова карусель «Game Land», артпростір «Найталановитіші», фабрика талантів «Веселка вмінь», екоатлас «Я – це майбутнє нашої планети», контрольно-туристичний маршрут «Туристичний круїз», посвята в артеківці, qr-квест «Скринька Пандори», ерудит-марафон «Knowledge Power», instagram challenge «Фотомозаїка мого загону» український путівник «Прошу до столу», масовки, дискотеки, церемонія відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальний збір «Олімпійці серед нас», лайтбол, походи в гори.

загонові: інформаційний серпантин «"Артек-Буковель" – табір-легенда», тімбілдінг, екскурсія у «Гуцул Ленд», вечори біля багаття.

 

Дивіться також