Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Табір "Лісовий"


1 зміна «АртОдісея: подорож іншими галактиками»

7 червня – 20 червня

Та-а-ак! Нарешті можна зітхнути з полегшенням, адже напружений навчальний рік добіг кінця. Тепер хапаймо свої шоломи та гайда разом до міжгалактичних пригод. Ми першими виходимо на орбіту невпинного дитинства та безтурботного відпочинку. 

Капітани наших суден готові до знайомства та мають у резерві безмежний запас енергії для здійснення нашого польоту. За їхніми передбаченнями за дні нашої подорожі кожна дитина зможе проявити свої здібності та вміння в різних тематичних заходах, які будуть спрямовані на всебічний розвиток дитячої особистості. Комфорт на космічному кораблі забезпечено. Всі умови для цікавого та безпечного відпочинку створено. Час від часу передбачені зупинки на розважальних супутниках, які відповідатимуть віковій категорії дітей. На них чекають катання на катамаранах, веломобілях, велосипедах, роликах, екскурсії до етнопарку «Гуцул Ленд» та до фантастичного світу парку легенд «Гедзьо».  

Діти перебуватимуть під цілодобовим наглядом компетентних супроводжуючих, які створюватимуть невимушену атмосферу реальної пригоди. Запрошуємо всіх пасажирів зайняти свої місця.

Основні заходи

Загальнотабірні: церемонія відкриття зміни «АртОдісея: подорож іншими галактиками», творчі презентації загонів «Загублені в сусідній галактиці», tiktok-візитівка загону «Є сигнал», пізнавально-розважальний квест «60 хв на орбіті “Артеку”», інтелектуальний марафон «Незвіданий розум», артпростір «Талановиті земляни», відкриття спортивного клубу «Галактика», спортивно-розважальна програма «Місія “Меркурій”», посвята в артеківці, артеківські масовки та дискотеки, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «На підйомі», QR-квест «Артеківські марсоходці», конкурс артеківської пісні «Галактика Артек», лайтбол, змагання з футболу, церемонія закриття зміни. 

Загонові: інформаційний пазл «Артек – сегмент історії великої дружби»; пізнавальний сет «I_Hutsul», тімбілдінг, дискусійний клуб «Свобода слова в Інтернеті», storytelling «Космодром 364 й артеківці», екоакція «Нанопластик?», вечори біля багаття, екскурсії в етнопарк «Гуцул Ленд» та  парк легенд «Гедзьо». 


2 зміна «Містер Поттер та Кубок Артеку»
21 червня – 4 липня

Ви чуєте?.. Це до Вас шепоче магія дитинства.

Уже цієї табірної зміни шапка розприділення прошепоче кожній дитині її магічний факультет, який буде брати участь у різних конкурсах та змаганнях упродовж 14 днів, а ті чарівники, які зарекомендують себе якнайкраще, стануть володарями Артеківського кубку. 

Ми будемо разом вчитися магії дружби та вмінням налагоджувати соціальні контакти, чарівним чином зменшимо екранний час на смартфонах Ваших дітей та потрапимо в такі місця, де краєвиди відбирають дар мови. Артеківцям випаде нагода взяти участь у захоплюючому пошуку скарбів, вирішуючи загадки, долаючи перешкоди, щоб знайти «Камінь мудрості». А наприкінці цієї пригоди на них чекатиме фантастичний бал, який згодом зрине у пам’яті кожного барвистим спогадом про літні радощі.

Завдання табірної зміни – спонукати дітей стати  самостійнішими та   впевненішими. В цьому їм наш педагогічний колектив обов’язково допоможе. 

Привідкрийте завісу в чарівний світ дитинства, адже воно  таке швидкоплинне.

Основні заходи

Загальнотабірні: церемонія відкриття зміни «Містер Поттер та Кубок “Артеку”», урочисте святкування дня народження Артек-Буковеля», творчі презентації загонів «Єднання факультетів», tiktok-візитівка загону «Експеліармус», пізнавально-розважальний квест «Магія Артеку», інтелектуальний марафон «Турнір Грейнджер», артпростір «Магія творчості», відкриття спортивного клубу «Фантастична збірна», спортивно-розважальна програма «Орден Фенікса», посвята в артеківці, артеківські масовки та дискотеки, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «Спритність та винахідливість», QR-квест «Алогомора», артеківський бал «Завжди», лайтбол, змагання з футболу, церемонія закриття зміни.

Загонові: інформаційний пазл «Артек – таємна кімната»; пізнавальний сет «I_Hutsul», тімбілдінг, storytelling «Карамельки Берті Ботта з різними смаками», дискусійний клуб «Етика штучного інтелекту», еко-акція «Чарівники об’єднуються», вечори біля багаття, екскурсії в етнопарк «Гуцул Ленд» та парк легенд «Гедзьо». 


3 зміна «Портрет талановитої молоді»
5 липня – 18 липня

Перша зміна в таборі відбулася ще 10 років тому, і кожне наступне підростаюче покоління змінювалося, а ми разом з ним. Скільки  талановитих дітей стали за цей час артеківцями та реалізували разом з нами наші ідеї та прагнення! Саме цієї зміни ми будемо підбивати підсумки того - наскільки кожна дитина талановита по-своєму та який внесок кожен із нас робить у наше спільне прогресивне майбутнє. Ми будемо проявляти себе, змагатимемося в різноманітних конкурсах та в першу чергу доведемо кожен сам собі, що ми є неповторним та унікальним цвітом нашої квітучої нації, майбутнє якої ми будуємо вже сьогодні.

Ми готові до жвавих обговорень про талановитих митців та діячів культури, прогресивних науковців та видатних спортсменів, про кожну людину, яка підносить нашу Батьківщину на п’єдестал першості, адже незабаром ми станемо поруч із ними і розділимо кубки та медалі, а також поглибимо визнання нашої Батьківщини, як колиски талановитих людей.

Наші педагоги вселятимуть віру в першість та унікальність кожного і при потребі докладуть усіх зусиль, аби навіть та дитина, яка вагається в цьому, повірила.

Основні заходи

Загальнотабірні: церемонія відкриття зміни «Портрет талановитої молоді», творчі презентації загонів «Нас об’єднали кращі гори світу», tiktok візитівка загону «Генерація змін», пізнавально-розважальний квест «Путівник прогресивних ще юних, але вже дорослих дітей», артпростір «Палітра митців», інтелектуальний марафон «Цвіт нації», відкриття спортивного клубу «Гордість Батьківщини», спортивно-розважальна програма «Чемпіони нації», посвята в артеківці, артеківські масовки та дискотеки, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «Крізь терни до мети», QR-квест «Долаючи обмеження», творчий бенефіс «Кращі з кращих», лайтбол, змагання з футболу, церемонія закриття зміни.

Загонові: інформаційний пазл «Артек – скарбниця талановитих людей»; пізнавальний сет «I_Hutsul», тімбілдінг, storytelling «Еволюція моменту», екоакція «Зелений – це життя», дискусійний клуб «Вони творили історію», вечори біля багаття, екскурсії в етнопарк «Гуцул Ленд» та парк легенд «Гедзьо».


4 зміна  «Індіана Джонс та карпатські АртеФакти»

19 липня – 1 серпня

Батьки, дайте дітям наплічники та капелюхи, бо ми з ними вирушаємо до пригод. Кожен з них отримає свою мапу захоплюючих подій, на якій буде відображено маршрут, сповнений пригодами, щирими емоціями та   підтримкою друзів.

Цієї зміни на дітей чекають пошуки скарбів та відкриття древніх таємниць у стилі Індіани Джонса. Ваші діти вивчатимуть загадкові руїни, декодовуватимуть стародавні гірські письмена та стануть учасниками захопливих експедицій.

Забезпечте своїм юним дослідникам найяскравішу літню пригоду, де вони зможуть розвивати свої навички відкривачів таємниць, творчої, спортивної та інтелектуальної особистості. А ми для них створимо всі необхідні для цього умови: компетентний колектив, який з особливою увагою ставиться до кожної дитини; заходи, які сприяють всебічному розвитку артеківців та осередок наймальовничішої природи. Звичайно, що ми подбали і про харчування: для дітей створено меню п’ятиразового збалансованого харчування, яке адаптоване до фізичного навантаження з передбаченим впливом гірської місцевості.

Впевнені, що по завершенню зміни Ваші діти Вам подякують за обраний якісний відпочинок у мальовничих Карпатах.

Основні заходи

Загальнотабірні: церемонія відкриття зміни «Індіана Джонс та карпатські артефакти», творчі презентації загонів «Таємниці артеківських скарбів», tiktok-візитівка загону «Спадкоємці колишніх цивілізацій», пізнавально-розважальний квест «Стежка загадкових скарбів», артпростір «Підкорювачі горизонтів», інтелектуальний марафон «Кришталевий кубок», відкриття спортивного клубу «Міць Карпат», спортивно-розважальна програма «Індіана Джонс на незвіданих островах», посвята в артеківці, артеківські масовки та дискотеки, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «Чарівна маска Майя», QR-квест «Таємниця невідомого символу», конкурс масового артеківського танцю, лайтбол, змагання з футболу, церемонія закриття зміни.

Загонові: інформаційний пазл «Артек – незвіданий острів»; тімбілдінг, пізнавальний сет «I_Hutsul»,  storytelling «Амулет таємниць»,  екоакція «Перегони з Феніксом», дискусійний клуб «Вплив медіа на самоусвідомлення», вечори біля багаття, екскурсії у етнопарк «Гуцул Ленд» та парк легенд «Гедзьо». 


5 зміна «СтартТек: дух командного змагання»

2 серпня – 15 серпня

Здебільшого перша думка при згадці про спорт – це «фізичний розвиток». Але не тільки. Заняття командним спортом мають значний влив  на формування соціальних навичок, таких як: співпраця, комунікація та взаємодопомога. Участь у командних змаганнях вчить дітей розуміти важливість колективної взаємодії, де кожен – це частина механізму, який рухається тільки завдяки злагодженій співпраці всіх учасників процесу.

Крім того, командний спорт сприяє розвитку лідерських якостей. Діти навчаються брати відповідальність за свої дії, приймати рішення та вести загін до спільної мети. Так у них формується або збільшується впевненість у собі.

Ну й звичайно в кожного, хто активний упродовж дня – збільшується рівень енергії та покращується фізичний гарт. Тому діти мають можливість зростати не лише у фізичному плані, а й покращують комунікаційні навички, сприяючи своєму всебічному розвитку. 
А коли можна цьому приділити увагу, як не під час активного відпочинку в дитячому таборі, де потурбувалися вже про комфортне перебування кожної дитини. Саме тут, у серці Карпат, для дітей створюється унікальний осередок дитинства, який наче під куполом оберігає всі радощі та зворушливі миттєвості.

Радо створимо незабутні літні враження для Вашої дитини.

Основні заходи

Загальнотабірні: церемонія відкриття зміни «СтартТек: дух командного змагання», творчі презентації загонів «На старт, увага, руш…», tiktok- візитівка загону «Задай темп», пізнавально-розважальний квест «Правила гри оголошує Ведмедик Бука», інтелектуальний марафон «Надрозум», арт-простір «Я вмію!», відкриття спортивного клубу «Кращі серед кращих», спортивно-розважальна програма «Ігри титанів», посвята в артеківці, артеківські масовки та дискотеки, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «Ігри найспритніших», QR-квест «Фахівець із стратегій», конкурс агіттеатрів «Майбутнє. Варто замислитися сьогодні», лайтбол, змагання з футболу, церемонія закриття зміни.

Загонові: інформаційний пазл «Артек – скарбниця талановитих людей»; пізнавальний сет «I_Hutsul», тімбілдінг, storytelling «Еволюція моменту», екоакція «Зелений – це життя», дискусійний клуб «Вони творили історію», вечори біля багаття, екскурсії у етнопарк «Гуцул Ленд» та парк легенд «Гедзьо».


6 зміна «Art Uno»

16 серпня – 29 серпня

Ця зміна не тільки про відому всім дітям настільну гру, ця зміна про успіх та кмітливість. Кожного дня діти розв’язуватимуть нові ребуси та загадки, які наближуватимуть їх до жаданої перемоги. В них буде поєднано елементи логіки, стратегії та інтуїції, і все це буде зроблено завдяки простому інструменту – грі.

Цікаво ж розв’язувати різноманітні ментальні лабіринти як самостійно, так і гуртом. Ось така організація відпочинку подарує дітям можливість відчути, що таке командний дух та як це чудово, коли тебе підтримують і вболівають за твій успіх.

Педагоги-організатори налаштовуватимуть дитячий колектив на успішне подолання всіх головоломок та створюватимуть невимушену атмосферу змагань між загонами, аби було ще цікавіше. Наприкінці загін, котрий отримає найбільшу кількість перемог, здобуде золотий кубок Переможця та можливість скористатися однією з найбажаніших атракцій у ТК «Буковель».

Дух авантюризму гарантований, тому давайте разом пройдемо крізь ці неймовірні пригоди. Буде цікаво!

Основні заходи

Загальнотабірні: церемонія відкриття зміни «Art Uno», творчі презентації загонів «Монополія у всесвіті дружби», tiktoк-візитівка загону «Знайомство з гравцями», пізнавально-розважальний квест «Ходить Бука по «Артеку», інтелектуальний марафон «Smartium», артпростір «Палітра вмінь», відкриття спортивного клубу «Геркулес», спортивно-розважальна програма «Олімпійські ігри», посвята в артеківці, артеківські масовки та дискотеки, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «Карпатськими стежками», QR-квест «Локація незвіданих речей», конкурс мюзиклів «Гра, що змінює світ», лайтбол, змагання з футболу, церемонія закриття зміни.

Загонові: інформаційний пазл «Артек – скарбниця талановитих людей»; пізнавальний сет «I_Hutsul», тімбілдінг, storytelling «Еволюція моменту», екоакція «Зелений – це життя», дискусійний клуб «Вони творили історію», вечори біля багаття, екскурсії в етнопарк «Гуцул Ленд» та парк легенд «Гедзьо».
 

7 зміна «За межами сьогодні. Невіртуальна реальність»
30 серпня – 8 вересня

Давайте подивимося правді в очі: сучасне суспільство досягнуло найвищих вершин свого розвитку – це безмежні можливості, та ми втратили одне з ключового – спілкування без моніторів ґаджетів.

Важливо, щоб діти не забували про спілкування в реальному житті, поза межами віртуальних платформ. Під час цієї зміни ми використаємо наш потенціал на повну та створимо відповідні умови, аби кожна дитина знайшла собі друзів, з якими ще довго буде підтримувати зв’язок і поза межами табору. Комунікація під час особистої зустрічі розвиває навички спілкування, невербальну взаємодію та емпатію, що не завжди передається в онлайн-спілкуванні.

Взаємодія в реальності сприяє формуванню глибших зв’язків та підтримці здоровіших міжособистісних відносин. Ми будемо покращувати наші вміння вирішувати різні ситуації, відточуватимемо розуміння емоцій оточуючих та співпереживання й допомоги один одному.

Не завжди ж в телефоні сидіти, треба й життя жити, а не проживати.

Основні заходи

Загальнотабірні: церемонія відкриття зміни «За межами сьогодні. Невіртуальна реальність», творчі презентації загонів «Непередбачена подорож знайомих незнайомців», tiktok візитівка загону «На мить у Артек-2124», пізнавально-розважальний квест «Ведмідь Бука ділиться таємницями», інтелектуальний марафон «Смарагдова сова», артпростір «Дійсно талант», відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальна програма «Невичерпний потенціал», посвята в артеківці, артеківські масовки та дискотеки, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «Життя у незвіданих карпатських джунглях», QR-квест «Таємниця Х», конкурс інсценізованої казки «Одного разу в майбутньому», лайтбол, змагання з футболу, церемонія закриття зміни.

Загонові: інформаційний пазл «Артек – легенда поміж нас»; тімбілдінг, пізнавальний сет «I_Hutsul», storytelling «Слово за словом», екоакція «Правильний вибір», дискусійний клуб «Робота та кар’єри в майбутньому», вечори біля багаття, екскурсії в етнопарк «Гуцул Ленд» та.  парк легенд «Гедзьо».