Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Табір "Лісовий"


1 зміна «Lego Artek»
17 червня – 30 червня

Неможливо зростати та розвиватися в умовах постійного стресу, наші діти заслуговують на творчу самореалізацію,  активний відпочинок та ментальний спокій від пресу сьогодення.

Безліч кольорових деталей, які уособлюють щасливі моменти у дитячому таборі, в червні зберуться в єдину фігуру, артеківську зміну, яка буде наповненою пригодами та новими емоціями, лише позитив і міцні кріплення, артеківська дружба, поєднає дитячі серця.

Щоденні заходи не дозволять Вашій дитині сумувати, адже на день заплановано чимало. Обираючи дитині конструктор Ви опираєтеся на її інтереси та вік, ми теж! Ви вбачаєте в таких іграх дитячий розвиток та цікаво проведений час – так як і ми покладаємо таке ж завдання на табірну зміну. Діти, зі своїми однолітками будуть впевнено будувати кожен день табірної зміни, зберігаючи собі в пам’яті приємні спогади від відпочинку у Карпатах: тут на дітей чекають походи наймальовничішими гірськими вершинами, Ви уявіть, Ваша дитина підніметься на гору Хом’як 1542 м над рівнем моря, побуває на полонині Плоска 1353 м, братиме участь у туристичних змаганнях та зробить сотні щасливих фото. Поміж цих грандіозних подій на Вашу дитину чекатимуть творчі конкурси та завдання, які допоможуть підкорити кваліфіковані педагоги-організатори, справжні наставники юних артеківців. А ще безліч розваг на території курорту: мотузковий парк, катання на катамаранах, велосипедах, веломобілях, батут для найменших, для найспритніших - маунтінкарти, футбол, артбол та ін.

Додамо радість в дитяче літо разом!

Основні заходи

Табірні: церемонія відкриття зміни «Нова лего-комбінація», творчі презентації загонів «Конструктор «Артеківська команда», тік ток портфоліо «1…2…і все складено», пізнавально-розважальний квест «Інструкція по складанню пазла «Артек-Буковель», черлідинг, тімбілдинг «Цеглинка до цеглинки», ігролад «Леголенд», вітрина ремесл «Будівництво невгамовних талантів», конкурс артеківської пісні «Більше елементів – більше пригод», урочисте святкування дня народження «Артек-Буковель», UA DAY, екоакція «Наш вибір – зелена планета», відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальна програма «Зоряний час», посвята в артеківці, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «Юний турист», дискотеки, масовки, походи в гори та на полонини, екскурсії до етнопарку «Гуцул Ленд», церемонія закриття зміни «Елементи одного цілого».

Загонові: загонова факторія «Супергерої: перша зустріч», інформаційний пазл «Артек» – історія великого знайомства», твістер-тайм «Велике будівництво», криголами «Картотека наших мрій», вечори біля багаття, прощальний вечір у загоні.

 

2 зміна «Лінк у вимір дитинства»
1 липня – 14 липня

Уявімо ситуацію, настала літня пора, Ви дивитеся як Ваша дитина забавляє себе перед дисплеєм якогось гаджета, поруч в телевізорі безперервно транслюються новини, страшенно спекотно і тут чарівним чином ваша дитина телепортується мережею до гірської місцевості, де чисте повітря та лісиста місцевість, дистанціювання від світу дорослих.

На Вашу дитину чекатиме програма насичена заходами та інтерактивом: атракції на курорті, походи в гори, а ще змагання, конкурси та атмосферні вечори біля багаття, усе спрямоване аби зруйнувати емоційний ступор. Комфортне проживання, п’ятиразове харчування, підвищений рівень безпеки.

Нехай діти не хвилюються, увесь нижчеперерахований актив буде поєднано з їх вподобаннями та підлаштовано під їх інтереси, усе, що користується для них попитом у мережі - буде адаптоване до активного та цікавого відпочинку в горах.

Батьки, не дайте активному літу згаснути, діти мають гігантські резерви самовідновлення, але треба сприяти цьому відновленню.

Основні заходи

Табірні: церемонія відкриття зміни «Підключення до зміни триває», творчі презентації загонів «Завантаження триває», тік ток портфоліо «Створюємо світ і себе в ньому», пізнавально-розважальний квест «Loading «Artek-Bukovel», черлідинг, тімбілдинг «Живемо без рамок», ігролад «Всесвіти геніїв», вітрина ремесл «Обмежень не існує», талант шоу «Енциклопедія талановитих винахідників», науково-творчий конкурс пізнавальних проєктів "Портал у країну майбутнього", екоакція «Пластик віддай - планету зберігай», відкриття спортивного клубу «Олімпія», UA DAY, спортивно-розважальна програма «На гребені спортивної слави», посвята в артеківці, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «Гід по туризму», дискотеки, масовки, походи в гори та на полонини, екскурсії до етнопарку «Гуцул Ленд» та Верховини, церемонія закриття зміни «Константа артеківської дружби»;

Загонові: загонова факторія «Мистецтво бути креативним», інформаційний пазл «Артек» – легенда поруч», твістер-тайм «Світова павутина артеківців», криголами «Друзі - це не кількість підписників у мережі», вечори біля багаття, прощальний вечір у загоні.
3 зміна «Джуманджі: пригодницький Артек»

15 липня – 28 липня

Як у фільмі на гральній дошці відкрився світ пригод, так і ми створюємо осередок невпинних подорожей у самому Буковелі. Скоригували наш маршрут, переглянули усі фактори, які можуть вплинути на нього та створили безпечні умови аби жодна стихія на нього не мала дії!

Навіть відома кінострічка позаздрить тому, як в дійсності ми відпочиватимемо в таборі. Серед карпатського лісу виростають джунглі, кожен день - це окрема пригода. Сьогодні ми вирушаємо на експедицію в гори, де нас чекають мальовничі краєвиди та наші особисті рекорди, а вже наступного дня ми будемо приборкувати свою ж туристичну майстерність в околицях Буковелю.

Цієї зміни на нас чекають щоденні випробовування: кожен загін буде брати участь у ігровому марафоні та змагатися за кубок кращих. Діти отримуватимуть головоломки, будуть шукати їх рішення, адже найкращих гравців чекає приголомшливий успіх та сюрпризи.

Скажемо одне – гра розпочинається!

Основні заходи

Табірні: церемонія відкриття зміни «Гра розпочалася», творчі презентації загонів «Гравці займають свої місця», тік ток портфоліо «Артеківці в тренді», пізнавально-розважальний квест «Пригодницький лабіринт», черлідинг, тімбілдинг «Разом цікавіше!», ігролад «Час перевтілень», вітрина ремесл «Майстри дива», конкурс інсценізованої казки «У світі гри», екоакція «Зелений - колір життя», відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальна програма «Ще спритніші!», UA DAY, посвята в артеківці, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «Слідуй за компасом», дискотеки, масовки, походи в гори та на полонини, екскурсії до етнопарку «Гуцул Ленд» та Верховини, церемонія закриття зміни «Кожна мандрівка добігає кінця»;

Загонові: загонова факторія «Загублене місто дитинства», інформаційний пазл «Артек-Буковель» - найкраще дітям», твістер-тайм «Кольорова веселка настрою», криголами «Якби я захотів, я б у космос полетів», вечори біля багаття,  прощальний вечір у загоні.

 

4 зміна «Космічна станція «Артек»
29 липня – 11 серпня

Хочеться зібрати усіх дітей на борт космічної ракети і відправити їх на планету безтурботного дитинства. Поки Ілон Маск шукає цю планету у космічному просторі, ми організували платформу дитячого відпочинку тут у Карпатах, у самому серці, в Буковелі під час 4 зміни у таборі «Лісовий». Присвячується усім любителям невідомого, але водночас захоплюючого. Ми тут будемо вивчати незвідані глибини космосу, нас випробуватимуть нові  цивілізації, побачимо зірки під іншим кутом.

За роки пандемії, місяці війни ми втратили частинку дитинства, яку хочемо відновити, адже психологічний тягар буденності, який знаходить свій відбиток на дитячій психіці треба компенсувати радісними подіями.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина поринула у веселу безтурботну атмосферу, знайшла нових друзів (в свою чергу нам надважливо аби дитина вчилася будувати нові соціальні зв’язки як із однолітками, так і з дорослими, докладемо максимум зусиль, аби їй це з легкістю вдалося, програми заходів спрямовані таким чином, щоб особистість дитини не тільки реалізовували свої здібності, а й пробували себе у нових сферах), відпочила від батьківського пильного ока  (так-так, дітям теж треба змінити звичне оточення), але водночас збагатила свої здібності та розширила кругозір – бронюйте путівку в «Артек-Буковель».

Найкраще дітям!

Основні заходи

Табірні: церемонія відкриття зміни «Далеко-далеко в іншій галактиці», творчі презентації загонів «Наша планета мчить по орбіті», тік ток портфоліо «Космос кличе і ми летимо!», пізнавально-розважальний квест «Сонячна система «Артек-Буковель», черлідинг, тімбілдинг «Не втрачаємо зв’язок!», ігролад «Парад планет на небосхилі», вітрина ремесл «Лабораторія талантів космічного човна», талант шоу «Парад зірок», конкурс масового артеківського танцю «Астрономічний портал до нових друзів», екоакція «Бережемо планету», відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальна програма «Небесні світила», UA DAY , посвята в артеківці, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «На контурній карті візначимо маршрут», дискотеки, масовки, походи в гори та на полонини, екскурсії до етнопарку «Гуцул Ленд» та Верховини, церемонія закриття зміни «Космічний бал: кінцева станція зміни»;

Загонові: загонова факторія «Перші туристи на артеківській ракеті», інформаційний пазл «Артек-Буковель» - планета щастя», твістер-тайм «Кольорова веселка настрою», криголами «Космічний корабель заходить на посадку», вечори біля багаття, прощальний вечір у загоні.
 

 

5 зміна «Відзначено тегом #спорт»
12 серпня – 25 серпня

Між філософами шириться думка, що якщо хочеш стати щасливішим – займайся спортом.

Ніхто не сперечатиметься, що спорт це корисно, особливо для здоров'я. Що завдяки його впливу діти ростуть більш міцними і витривалими, застуди бувають рідше, а імунітет стійкіший. Це все так, але спорт – це більше, ніж просто здоров'я.  Під час цієї зміни, під гаслом «Всім спорт», ми будемо вчитися бути сміливими, наполегливими, йти до визначеної мети разом з новими друзями.

У цьому будуть допомагати досвідчені наставники, педагоги-організатори, які розуміються як провести зміну корисно для загального розвитку, але в той же час щоб це було цікаво й весело дітям у їх віковій категорії.

Карпати кличуть і артеківці готові вирушати у щоденні пригоди табірної зміни: з найменшими ми побуваємо на полонині Ретезі, а старші вирушать у піший похід на г. Хом’як. Все буде як в справжніх туристів з досвідом, спочатку підйом який допоможе стати нам сильнішими та витривалішими, потім незбагненні краєвиди (діти Вам надсилатимуть сотні світлин, 100%) ну і обов’язково в програмі посвята в туристи і святковий туристичний обід. Колекціонуємо унікальні моменти літа.

Не вагайтеся, дітям потрібне нове оточення, нові друзі та позитивні емоції.

Основні заходи

Табірні: церемонія відкриття зміни «Велика олімпійська зміна», творчі презентації загонів «Команда сформована: вирушаймо на пошуки пригод», тік ток портфоліо «Резюме переможців», пізнавально-розважальний квест «Естафети: рухаємося траєкторією успіху», черлідинг, тімбілдинг «Командою легше досягати успіху», ігролад «Спорт - це не нудно», вітрина ремесл «Майстерні талановитих», талант шоу «Сяйво артеківських талантів», конкурс біографічних легенд "Тріумф приходить лише до наполегливих», UA DAY, екоакція «Приклад для наслідування», відкриття спортивного клубу «Олімпія», спортивно-розважальна програма «Серед кращих», посвята в артеківці, походи в гори, контрольно-туристичний маршрут «Лісовий трейл», дискотеки, масовки, походи в гори та на полонини, екскурсії до етнопарку «Гуцул Ленд» та Верховини, церемонія закриття зміни та літнього сезону 2022  «Час кращих»;

Загонові: «Мікроблог: я і моя підтримка», інформаційний пазл «Артек-Буковель» - будуємо історію разом», твістер-тайм «Два кроки до перемоги», криголами «Чемпіон, який живе у кожному», вечори біля багаття, прощальний вечір у загоні.

Дивіться також