Автомобільні екскурсії на суперджипах

Оберіть активний відпочинок на курорті №1 "Буковель"!

Екскурсійні джип-тури по зимових Карпатах зроблять ваш відпочинок в гірськолижному курорті "Буковель" цікавим і комфортним.

Ви отримаєте незабутні враження від зимового джипінгу по чудовим місцям засніжених Карпат. Поїздки в гори на позашляховиках 4х4. Індивідуальні джип-екскурсії в гори на джипах "Wrangler".

Розроблені зимові екскурсійні маршрути, тривалістю від 1 до 6 годин, дозволять побачити водоспади, полонини, вершини наймальовничіших гір та найцікавіші місця Карпат.

Взявши авто на прокат, ви зможете вибрати будь-який маршрут і здійснити зимові поїздки в гори на джипі з досвідченими водіями, щоб насолоджуватися подорожжю з нашим гідом на комфортних і потужних автомобілях "Jeep Wrangler", не турбуючись про гірське бездоріжжя.

Якщо у вас велика і дружна сім'я, до ваших послуг тури на справжніх позашляховиках-велетнях.  Наші красені, "Довбуш" та "Степан" - найбільші  позашляховики в Україні до 11 місць кожний.

Ми допоможемо організувати незабутній відпочинок в Карпатах, на "Jeep Wrangler", для святкування корпоративів та інших урочистостей.

Графік роботи
  • будні (пн-пт) 08:00 - 20:00
  • вихідні (сб-нд) 08:00 - 20:00
Контакти