Ковзанка

Єдина ковзанка безпосередньо в Карпатах під відкритим небом із чистим гірським повітрям, розташована поруч із рестораном «Lucky Bull» та освітлена святковими вогнями. Для всіх відвідувачів ковзанки працює безкоштовний паркінг.

Можна завжди обрати найкращий час для катання – почати із ранкової ідеальної ковзанки по акційній ціні, насолоджуватись полудневим сонцем на льодовій гладі або поринути у феєричну атмосферу вечірнього катання під буковельськими зорями.

Це ідеальне місце для романтичного побачення чи можливість весело та оригінально провести час із друзями. Не має значення скільки вам років та наскільки впевнено стоїте на ковзанах і навіть якщо ви перший раз одягнули ковзани, наші симпатичні «медведі», «пінгвіни» та «білочки» допоможуть вам не впасти та отримати повне задоволення від льодяної розваги. Наші інструктори з легкістю навчать початківців, або тих хто вирішив вдосконалити свою майстерність катання.

Для професіоналів ковзанки можна організувати справжній хокейний матч. Це також чудова сімейна активність, яку ваші діти полюблять одразу. Якщо вам сьогодні не до катання - ви можете відпочивати на оглядовому майданчику і спостерігати за своїми близькими, зігріваючись гарячим шоколадом чи глінтвейном. Романтична музика та світло гірлянд забезпечать ідеальну атмосферу під час катання та підтримають святковий настрій зимового відпочинку. Після ковзанки обов’язково відвідайте нашу різдвяну ярмарку, яка знаходиться поруч.

Графік роботи
  • будні (пн-пт) -
  • вихідні (сб-нд) -
Контакти