«Карпатський каньйон»

Оглядова екскурсія  Микуличином «Карпатський каньйон»

Микуличин - цікаве та унікальне село, що зберігає автентичність, історичну архітектуру та природні пам’ятки. Тисячолітні традиції, звичаї, що збереглися в долині річки Прут та гори Ягідна, -  усе це неодмінно мають побачити прихильники екологічного туризму.  

Село знаходиться на території Карпатського природного національного парку, тож подарує вам радість від споглядання гірських панорам.

Оглядова екскурсія  Микуличином «Карпатський каньйон» + майстер-клас із приготування бограчу –  це пішохідна прогулянка мальовничим маршрутом, під час якої буде можливість освіжитись у гірській річці та опинитись у каньйоні серед високих скель, влаштувати незабутню фотосесію біля колишньої австро-угорської вузькоколійки та, добряче зголоднівши, побувати на майстер-класі з приготування бограчу в Музеї звичаєвої символіки Гуцульщини. Засновником музею є відомий краєзнавець та просвітянин Юрій Боберський, який зібрав велику колекцію старовинних предметів гуцульського побуту. 
Унікальним цей заклад із одного боку є тим, що сформований фонд робить його першим в Україні етнологічним музеєм, де міститься одна з найбільших колекцій бондарських виробів Гуцульщини, а з іншого —  більшість експонатів не закриті склом, а доступні для гостей.

Ще однією перлиною цього села є урочище Женець, яке  славиться  водоспадом Гук, який відомий своєю неймовірною красою та швидкими й холодними водами. В долині урочища потоки водоспаду зустрічаються з невеликим озером,в якому завжди можна скупатися та відчути життєдайну силу гірських вод . Розташований гоц на висоті 900 м н. р. м.     

Для туристів пішохідна екскурсія с. Микуличин —  це пізнання духовного та матеріального світу верховинців. 

Протяжність: 60 км.
Вартість: від 450 грн.

Проводиться кожні четвер , п’ятниця , субота  та неділя.
 

Графік роботи
  • будні пн-пт 08:00 - 20:00
  • вихідні сб-нд 08:00 - 20:00

Дивіться ще в категорії «Екскурсійні програми»