«Карпатський каньйон»

Оглядова екскурсія  Микуличином «Карпатський каньйон»

Микуличин - цікаве та унікальне село, що зберігає автентичність, історичну архітектуру та природні пам’ятки. 

Тисячолітні традиції, звичаї, що збереглися в долині річки Прут та гори Ягідна -  усе це неодмінно мають побачити прихильники екологічного туризму.  
Микуличин знаходиться на території Карпатського Національного Природного Парку, на висоті 750 метрів над рівнем моря, мальовниче та найдовше село в Україні надасть  вам  неймовірне задоволення  від споглядання гірських панорам.

Маршрут екскурсії передбачає цікавий пішохідний перехід у 5 км гірськими вершинами, який пролягає через гірський каньйон Барвище, де серед могутніх скель тече бурхлива річка Прутець Чемегівський. Безліч незабутніх фотозон, мальовничі гірські панорами та справжня гуцульська гойдалка - це все Ви побачите на власні очі на екскурсії «Карпатський Каньйон».

Високо у горах Ви відкриєте для себе «місце сили»  - Горган-Костел (1020 м).  Подолавши цю кам’яну скелю, отримаєте неймовірну панораму на найближчі села. Після довготривалого маршруту відновити сили та набратися енергії можна у колибі «Русанівка», де привітні господарі радо пригостять Вас традиційними гуцульськими смаколиками. 

Під час цієї екскурсії матимете змогу познайомитися з традиційним життям горян та насолодитися неймовірними карпатськими краєвидами. 

Атрактивні точки:

  • каньйон Барвище;
  • гора Горган-Костел;
  • гуцульська гойдалка;
  • колиба «Русанівка».

Протяжність трансферу: «Буковель» - Микуличин - «Буковель» - 55 км
Протяжність екскурсії: 5 км

Графік роботи
  • будні пн-пт 08:00 - 19:00
  • вихідні сб-нд 08:00 - 19:00

Дивіться ще в категорії «Екскурсійні програми»