«Три стихії»

Сплав гірською річкою + сходження на Говерлу + комплекс «Voda club» + трекінговий маршрут + пакет атракцій «Буковель» (4 дні / 3 ночі)

Програма туру:

ЧЕТВЕР

11:00 Оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»

Місцеві атракції

10:00-18:00 Етнографічний парк «Гуцул Ленд»
10:00-18:00 Підйом на оглядовому витягу 2R

П’ЯТНИЦЯ

08:00 Сплав гірською річкою: Чорний Черемош/Прут

СУБОТА

06:00 Сходження на Говерлу від бази «Заросляк»
17:00 Відвідування комплексу «VODA CLUB» (3 години)

НЕДІЛЯ

08:00 Трекінг рекреаційною стежкою «Буковель»; 8 кілометрів, тривалість маршруту 3-4 години, набір висоти 300 метрів.

Локації:  ТК «Буковель», річка Чорний Черемош, Говерла, трекінг рекреаційною стежкою «Буковель».
Атракції: комплекс «VODA CLUB», етнографічний парк «Гуцул Ленд», підйом на оглядовому витягу 2R.

У вартість туру включено:

 • проживання в готелі обраної категорії;
 • оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»;
 • вхідний квиток до етнографічного парку «Гуцул Ленд»;
 • квиток на оглядовий витяг 2R;
 • сплав гірською річкою: Чорний Черемош/Прут;
 • сходження на Говерлу від бази «Заросляк»;
 • вхідний квиток до комплексу «VODA CLUB» (3 години);
 • трекінг рекреаційною стежкою «Буковель».

Додатково:

 • сніданки;
 • трансфер Івано-Франківськ – ТК «Буковель» – Івано-Франківськ: відправлення з Івано-Франківська 06:00, 08:00; з «Буковелю» 14:00, 17:00.

Опис туру:

Плануєте свій відпочинок так, щоб отримати захоплюючий досвід у вивченні гірських пейзажів Українських Карпат? Ми підготувати для вас наступну пригоду, під час якої ваша камера зніме незабутні пейзажі, а ви проведете 4 дні своєї рекреації в оточенні чаруючої природи з можливістю отримати адреналін на цілий рік. Головними видами активного відпочинку в цьому турі буде сплав по річці та цікава гірська прогулянка однією з найкрасивіших вершин Українських Карпат. Оскільки при збільшенні висоти в організмі людини виробляються ендорфіни, тому гори дійсно допоможуть вам підвищити свій «гормон щастя», а підйом на Говерлу стане стимулом для подальших рекордів. Цей тур підходить як для новачків-любителів, так і для тих, хто має певні навики в подібних заняттях. Величні гірські вершини, красиві річки, зелені рівнини й нові знайомства — усе це дарує виключно позитивні емоції. Якщо ви хоче мати в своєму арсеналі туристичних подорожей ту, яку ніколи не зможете забути, то, очевидно, маєте звернути увагу на екстремальну програму, що дарує заряд емоцій та драйву. 

Для того, щоб побачити найкрасивіші місця курорту, вам варто побувати на екскурсії, яку ми пропонуємо кожному туристу.  Вона допоможе вам за короткий час отримати уявлення про наш курорт  та зачарує краєвидами Ґорґа́н. А відвідання етнопарку «Гуцул Ленд» поглибить ваші знання про Гуцульщину: про життя  та побут людей, які прикипіли до неї серцем і душею. 

Наш сплав ми розпочнемо з теренів високогірної Дземброні до Красника. Це чудовий маршрут сплаву для тих, хто полюбляє екстремальний відпочинок. Програма розрахована на людей з середньою фізичною формою. Водні перешкоди дозволяють організувати фото та відеозйомку своїх пригод. Байдаркою або рафтом по одній з найцікавіших гірських річок Українських Карпат – Чорному Черемоші. Цей маршрут точно не залишить байдужим нікого. Чисте повітря, прозора вода річок, зелень лісу, дзвінкий переспів хвиль звуть сюди знову і знову, подалі від міського життя.

Ви прагнете доповнити своє уявлення про Гуцульщину та осягнути поглядом ще один з хребтів  Карпат – Чорногору? Тоді ми запрошуємо вас піднятися на Говерлу, на вершину з висотою над рівнем моря 2061 м, яка є найвищою точкою України і входить до складу гірського пасма Чорногірського хребта. Тут ви у всій повноті зрозумієте, яким неповторним є цей світ і відчуєте радість від того, що ви осягнули це, подолавши дорогу вгору, ближче до неба.

Сходження на гору не повинно викликати великих труднощів, адже перевагою цього масиву є розвинена туристична інфраструктура. Якщо за своїми плечими ви ще не маєте достатнього досвіду в сходженні на гірські вершини, не хвилюйтеся. Під час маршруту вас будуть супроводжувати професійні інструктори, які стануть у подорожі для вас справжніми ангелами-охоронцями . 

Хочете повернути бадьорість та відновити сили після активних видів спорту?  Програма туру включає відпочинок у  розважальному водному комплексі «VODA Club» протягом  3-ох годин .  

Наступним етапом вашого туру стане пішохідний маршрут, який подарує  подорож Ґорґа́нами. Ми пропонуємо вам подолати вершини Малого Горгану, Томнатика та Синяка. Зміни природних краєвидів затьмарять легку втому туриста, подарують приємні емоції. 

Хочете вдало  відпочити та зробити щось по-справжньому особливе, тоді долучайтесь до туру!

Тарифи на «три стихії»

Вартість проживання у номері, грн.

Вартість за 1 особу (при двомісному розміщенні), грн.

День тижня початку туру

Тривалість туру

7756.00 3878 Чт 4дн/3н

Графік роботи
 • будні пн-пт 09:00 - 18:00
 • вихідні сб-нд 09:00 - 18:00

Дивіться ще в категорії «Екскурсійні програми»