«Три стихії»

Сходження на Говерлу + Сплав по Чорному Черемошу + Трекінг (4 дні/3 ночі)

Програма туру:

ЧЕТВЕР:

11:00 - оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»

Місцеві атракції:
етнографічний парк «Гуцул Ленд»
підйом оглядовим підйомником 2R

П’ЯТНИЦЯ: 

08:00 - сплав по гірській річці: Чорний Черемош/Прут

СУБОТА:   

06:00 - сходження на Говерлу з-під бази Заросляк
17:00 (після) - відвідання комплексу Voda Club (3 години)

НЕДІЛЯ:  

08:00 Трекінг рекреаційною стежкою «Буковель»; 8 кілометрів, тривалість маршруту 3-4 години, набір висоти 300 метрів.

Локації:  ТК Буковель, річка Чорний Черемош, Говерла, трекінг рекреаційною стежкою Буковель;
Атракції: комплекс Voda Club, етнографічний парк «Гуцул Ленд», підйом на оглядовому витягу 2R.

У вартість туру включено:

 • проживання в готелі обраної категорії;
 • оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»;
 • вхідний квиток до етнографічного парку «Гуцул Ленд»;
 • квиток на оглядовий витяг 2R;
 • сплав по гірській річці: Чорний Черемош/Прут;
 • сходження на Говерлу з-під бази Заросляк;
 • вхідний квиток до комплексу Voda Club (3 години);
 • трекінг: рекреаційною стежкою Буковель.

Додатково:

 • сніданки;
 • трансфер Івано-Франківськ – т/к Буковель – Івано-Франківськ: відправлення з Івано-Франківська 06:00; 08:00; з «Буковелі» 14:00; 17:00.

Опис туру:

Плануєте свій відпочинок так, щоб отримати захоплюючий досвід у вивченні різноманітних пейзажів гірських Карпат? Ми підготувати для вас наступну пригоду, під час якої ваша камера зніме незабутні пейзажі, а ви проведете 4 дні своєї рекреації в оточенні чаруючої природи з можливістю отримати адреналін на цілий рік. Головними видами активного відпочинку у цьому турі буде сплав по річці та цікава гірська прогулянка по одним з найкрасивіших вершин Українських Карпат. Оскільки при збільшенні висоти в організмі людини виробляються ендорфіни, тому гори дійсно допоможуть вам підвищити свій «гормон щастя», а підйом на Говерлу стане стимулом для подальших рекордів. Цей тур підходить як для новачків-любителів, так і для тих, хто має певні навики у подібних заняттях. Величні гірські вершини, красиві річки, зелені рівнини і нові знайомства- усе це дарує виключно позитивні емоції. Якщо ви хоче мати в своєму арсеналі туристських подорожей, ту, яку ніколи не зможе забути. Очевидно, маєте звернути увагу на екстремальну програму, що дарує заряд емоцій та драйву. 

Для того щоб побачити найкрасивіші місця курорту вам варто побувати на екскурсії, що пропонується для відвідування кожному туристу. Навіть проста прогулянка по території комплексу принесе вам масу позитивних емоцій. Оглядова ж екскурсія поселенням на висоті 920 м н. р. м., що раніше носила назву «Буков’яль», а нині є одним з найкращих гірськолижних курортів «Буковель» дасть змогу побачити найвідоміші гірські масиви. Красу природи високогір’я туристи зможуть побачити з оглядового підйомника. Під час поїздки на якому ви отримаєте яскраві враження, чудові фото і вид на найкрасивіші вершини від яких неможливо відірватися.

Чи є на гірськолижному курорті місце, в межах якого за короткий час можна здійснити подорож по Українським Карпатам? Познайомитися з традиціями, ремеслом, особливостями архітектури не тільки на фото, а буквально торкаючись до них- усе це можливо в етнопарку «Гуцул Ленд»! Здійсніть свою подорож разом з нами та спробуйте сили в гончарному ремеслі чи на ткацькому верстаті.

Високогірна Дземброня та Красник найкращі місця з яких варто почати маршрут сплаву тим, хто полюбляє екстремальний відпочинок. Програма сплаву розрахована на людей з середньою фізичною формою. Водні перешкоди дозволяють організувати фото і відеозйомку своїх пригод.  Байдарка або рафт по найкрасивіших річках Українських Карпат, вибір за вами, але цей маршрут точно не залишить байдужим нікого. Чисте повітря, прозора вода річок, зелень лісу, широта і простори природи звуть сюди знову і знову, подалі від міського життя.

Ви ще не були на Говерлі? Або вже піднімалися на вершину  Українських Карпат, але хочете повторити досвід? Їдемо підкорювати Говерлу разом! Це буде шлях до вершини, шлях до себе і перевірки власних можливостей: для особистого нового досягнення – підкорення найвищої вершини України. Можливо, як і багато наших туритсів, ви будете згадувати цю поїздку, як одну з найкращих подій свого життя. Гірські озера, види на Карпати та чисте гірське повітря дадуть вам можливість оздоровитися. Сходження на гору не повинно викликати великих труднощів, адже перевагою цього масиву є розвинена туристична інфраструктура. Якщо за своїми плечими ви ще не маєте достатнього досвіду у сходженні на гірські вершини, не хвилюйтеся. Під час маршруту вас будуть супроводжувати професійні інструктори, які стануть в подорожі для вас справжніми ангелами-охоронцями і допоможуть розкрити красу і своєрідність краю з найнесподіванішого і привабливого боку. Ви отримаєте море приємних вражень, позитивних емоцій, справжньої туристичної романтики і ностальгічних спогадів, які по приїзду, стануть перепусткою в наступну подорож!

Хочете повернути бадьорість та відновити сили після активних видів спорту? У програму туру входить розважальний водний комплекс, де на протязі 3-ох годин, які включені у вартість програми ви зможете порадувати своє тіло. VODA Club, місце, в якому усі, хто  перебував у пошуку молодості, краси та здоров’я зможе  обрати для себе відповідну процедуру. За бажанням це може бути аромасауна, соляна печера чи басейн.

Після поєднання активного відпочинку з оздоровчим, найкращим доповненням на закінчення вашої подорожі може бути заняття, де ви зможете отримати масу нових емоцій. Прекрасним варіантом пішого маршруту будуть вершини гір Малий Горган, Томнатик та Синяк. Насолодитися від цього сходження зможуть не тільки любителі екстремально-активного відпочинку, але й новачки, які пройдуть свій перший у житті трекінг гірськими вершинами Українських Карпат. Маючи хорошу фізичну форму, це стане лише додатковим бонусом у проходженні маршруту. Нескінченні зміни природніх краєвидів і ландшафтів затьмарять легку втому туриста, який у результаті беззаперечно отримає лише приємні емоції від проходження. 

Хочете мати гарний відпочинок та зробити щось по-справжньому особливе, тоді вам сюди!

Графік роботи
 • будні пн-пт 08:00 - 20:00
 • вихідні сб-нд 08:00 - 20:00

Дивіться ще в категорії «Екскурсійні програми»