«Гірський дебют»

Сходження на Говерлу + пивоварня «Ципа» + комплекс «Voda club» + оглядова екскурсія на вибір + пакет атракцій «Буковель» (4 дні / 3 ночі)

Програма туру:

ЧЕТВЕР

11:00 Оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»

Місцеві атракції

10:00-18:00 Етнографічний парк «Гуцул Ленд»
10:00-18:00 Підйом на оглядовому витягу 2R

П’ЯТНИЦЯ

13:00 Гастрономічна екскурсія на пивоварню «Ципа» (Кваси)

СУБОТА

06:00 Сходження на Говерлу від бази «Заросляк»
17:00 Відвідування комплексу «VODA CLUB» (3 години)

НЕДІЛЯ

Оглядова екскурсія на вибір:

10:00 Яремче — «Між Австрією та Польщею» 
10:00 Микуличин — «Карпатський Каньйон»

Локації:  ТК «Буковель», пивоварня «Ципа» (Кваси), Говерла, Яремче/Микуличин;
Атракції: комплекс «VODA CLUB», етнографічний парк «Гуцул Ленд», підйом на оглядовому витягу 2R.

У вартість туру включено:

 • проживання в готелі обраної категорії;
 • оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»;
 • вхідний квиток до етнографічного парку «Гуцул Ленд»;
 • вхідний квиток на оглядовий витяг 2R;
 • гастрономічна екскурсія на пивоварню «Ципа» (Кваси);
 • сходження на Говерлу від бази «Заросляк»;
 • вхідний квиток до комплексу «VODA CLUB» (3 години);
 • оглядова екскурсія на вибір: «Між Австрією та Польщею» чи «Карпатський каньйон».

Додатково:

 • сніданки;
 • трансфер Івано-Франківськ – ТК «Буковель» – Івано-Франківськ: відправлення з Івано-Франківська 06:00; 08:00; з «Буковеля» 14:00; 17:00.

Опис туру:

Ця 4-денна екскурсія подарує вам  позитивні відчуття, емоції, миті пізнання та осяяння, наповнить  радістю буття. Бо Українські Карпати –  це хребтові гори з безкрайніми просторами, вкритими дикими смерековими пралісами, які вперто спинаються на гори й губляться в хмарах, з повноводними стрімкими річками, невеликими, але досить глибокими озерами з кришталево-чистою холодною водою. Смереки, ялиці, модрини, сосни наповнюють повітря цілющими запахами живиці. Їх доповнюють пряні хвилюючі запахи лісових ягід та трав, що ростуть на гірських полонинах. Враження від панорам, які відкриваються перед мандрівником, доповнюють хмари, які то злітають в небо, то падають на плечі гірських вершин.

Усе тут наповнене життєдайно силою: оглядова  екскурсія поселенням, що постало на висоті 920 м н. р. м. в підніжжі гори, яку місцеві жителі називають Буков’єль і з вершини якої можна охопити поглядом курорт «Буковель» та панорами карпатських  хребтів Ґорґа́ни й Чорногора;  сходження на найвищу в Україні вершину — Говерлу (2061м.н.р.м).  Тут, на  її схилі,   бере початок річка Прут, яка несе свої води аж до Дунаю Крім того, Говерла дарує мандрівникам неповторний вид на  Свидовецький хребет, а  якщо пощастить із погодою, можна побачити й сусідні вершини-двотисячники – Петрос, Гутин Томнатик, Піп Іван Чорногірський. 

Якщо за своїми плечими ви ще не маєте достатнього досвіду у сходженні на гірські вершини, не хвилюйтеся. Під час маршруту вас будуть супроводжувати професійні інструктори, які стануть в подорожі для вас справжніми ангелами-охоронцями.

Оцю казку, подаровану Творцем, доповнять зустрічі з горянами, які дбайливо зберігають створені пращурами легенди про сприйняття ними світу, звичаї, традиції, ремесла та автентичну кухню. Їх доповнять відповідно до вашого вибору культурно-історичні екскурсії до міста Яремче (1787рік) й найдовшого села в Україні — Микуличина (1412 рік) . Крім того, не менш цікавою стане  гастрономічна поїздка до пивоварні «Ципа». Під час якої ви зможете дегустувати гуцульське пиво, настояне на цілющих (мінеральних) водах джерел селища Кваси.

Доповнять враження від туру відвідини музею просто неба «Гуцул Ленд», який знаходиться на  території курорту  «Буковель». Тут ви  зможете випробувати себе  в   гончарному ремеслі чи попрацювати на ткацькому верстаті. А ще поспілкуватися з тваринами та птахами. Купити сувенір чи скушувати гуцульських сирів.

Забажаєте повернути бадьорість та відновити сили після активного поперднього дня? У програму туру входить відвідання розважального водного комплексу «VODA Club», де  протягом 3-ох годин, які включені у вартість програми, ви зможете порадувати себе плаванням у басейні чи замовити процедуру, наприклад, аромасауну або соляну печеру. 

Тарифи на «гірський дебют»

Вартість проживання у номері, грн.

Вартість за 1 особу (при двомісному розміщенні), грн.

День тижня початку туру

Тривалість туру

6942.00 3471.00 Чт 4дн/3н

Графік роботи
 • будні пн-пт 09:00 - 18:00
 • вихідні сб-нд 09:00 - 18:00

Дивіться ще в категорії «Екскурсійні програми»