«Хмільна парочка на горі»

Сходження на Говерлу + пивоварня «Ципа» + комплекс «Voda club» + пакет атракцій «Буковель» (3 дні / 2 ночі)

Програма туру:

П’ЯТНИЦЯ

11:00 Оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»
13:00 Гастрономічна екскурсія на пивоварню «Ципа» (Кваси)
 
СУБОТА

06:00 Сходження на Говерлу від бази «Заросляк»
17:00 Відвідування комплексу «Voda club» (3 години)

НЕДІЛЯ

Місцеві атракції

10:00-18:00 Етнографічний парк «Гуцул Ленд»
10:00-18:00 Підйом на оглядовому витягу 2R

Локації: ТК «Буковель», Говерла, пивоварня «Ципа» (Кваси);
Місцеві атракції: «Voda club», етнографічний парк «Гуцул Ленд», підйом на оглядовому витягу 2R.

У вартість туру включено:

 • проживання в готелі обраної категорії;
 • оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»;
 • гастрономічна екскурсія на пивоварню «Ципа» (Кваси);
 • сходження на Говерлу від бази «Заросляк»;
 • вхідний квиток до комплексу «Voda club» (3 години);
 • вхідний квиток до етнографічного парку «Гуцул Ленд»;
 • вхідний квиток на оглядовий витяг 2R.

Додатково:

 • сніданки;
 • трансфер Івано-Франківськ – ТК «Буковель» – Івано-Франківськ: відправлення з Івано-Франківська 06:00, 08:00; з «Буковеля» 14:00, 17:00.

Опис туру:

Програма туру сподобається тим, хто хоче познайомитися з цікавою історією і культурою гуцулів у форматі активного туру. Під час цієї подорожі ви зможете інакше поглянути на життя здавалося б простого народу, що населяє гірський регіон України. Кожен з нас побуде дослідником, намагаючись розгадати загадки карпатської гостинності і звичайно ж самі постараємося стати набагато краще, увібравши все найцінніше з цього відпочинку. Для того щоб побачити найкрасивіші місця курорту вам варто побувати на екскурсії, що пропонується для відвідування кожному туристу. Навіть проста прогулянка по території комплексу принесе вам масу позитивних емоцій. Оглядова ж екскурсія поселенням на висоті 920 м н. р. м., що раніше носила назву «Буков’яль», а нині є одним з найкращих гірськолижних курортів «Буковель» дасть змогу побачити найвідоміші гірські масиви. Красу природи високогір’я туристи зможуть побачити з оглядового підйомника. Під час поїздки на якому ви отримаєте яскраві враження, чудові фото і вид на найкрасивіші вершини від яких неможливо відірватися.

Для тих, хто хоче ближче познайомитися з місцевою гастрономічною культурою варто відвідати пивоварню «Ципа».  Адже не всюди ви зможете скуштувати пиво на основі справжньої гірської води разом з хвойними гілочками чи ягодами яфини. Тут готується справжнє гуцульське пиво та проводяться різні експеременти зі смаками.

Погодьтеся, що при всьому різноманітті туристичних занять. Приїхати в Карпати і не спробувати сходження в гори, не можливо. Уже в самому слові «сходження», його енергетиці, присутні зусилля, напруга, подолання і інші переживання, в чомусь схожі з особистим духовним досвідом. Ще не підкорити Говерлу? Найвища вершина Українських Карпат - це головне досягнення для кожного українця. У другий день туру ви матимете чудову можливість побувати в найкрасивіших куточках Чорногірського масиву. Гірські озера, види на Карпати та чисте гірське повітря дадуть вам можливість оздоровитися. Сходження на гору не повинно викликати великих труднощів, адже перевагою цього масиву є розвинена туристична інфраструктура. Якщо за своїми плечими ви ще не маєте достатнього досвіду у сходженні на гірські вершини, не хвилюйтеся. Під час маршруту вас будуть супроводжувати професійні інструктори, які стануть в подорожі для вас справжніми ангелами-охоронцями і допоможуть розкрити красу і своєрідність краю з найнесподіванішого і привабливого боку. Ви отримаєте море приємних вражень, позитивних емоцій, справжньої туристичної романтики і ностальгічних спогадів, які по приїзду, стануть перепусткою в наступну подорож!

Хочете повернути бадьорість та відновити сили після активних видів спорту? У програму туру входить розважальний водний комплекс, де на протязі 3-ох годин, які включені у вартість програми ви зможете порадувати своє тіло. VODA Club, місце, в якому усі, хто  перебував у пошуку молодості, краси та здоров’я зможе  обрати для себе відповідну процедуру. За бажанням це може бути аромасауна, соляна печера чи басейн.

Чи є на гірськолижному курорті місце, в межах якого за короткий час можна здійснити подорож по Українським Карпатам? Познайомитися з традиціями, ремеслом, особливостями архітектури не тільки на фото, а буквально торкаючись до них- усе це можливо в етнопарку «Гуцул Ленд»! Здійсніть свою подорож разом з нами та спробуйте сили в гончарному ремеслі чи на ткацькому верстаті.

Запрошуємо усіх, хто хоче мати захоплюючий підйом на найвищу вершину України, а також можливість насолодитися швидкістю, гірських річок. Програма цього туру - це приголомшливий досвід та шанс випробувати себе і доторкнутися до дивовижної природи Українських Карпат.

Тарифи на «хмільна парочка на горі»

Вартість проживання у номері, грн.

Вартість за 1 особу (при двомісному розміщенні), грн.

День тижня початку туру

Тривалість туру

5267.00 2633.5 Пт 3дн/2н

Графік роботи
 • будні пн-пт 09:00 - 18:00
 • вихідні сб-нд 09:00 - 18:00

Дивіться ще в категорії «Екскурсійні програми»