«Український топчик»

Сходження на Говерлу + оглядова екскурсія на вибір + пакет атракцій «Буковель» (3 дні / 2 ночі)

Програма туру:

П’ЯТНИЦЯ

11:00 Оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»

Місцеві атракції

10:00-18:00 Етнографічний парк «Гуцул Ленд»
10:00-18:00 Підйом на оглядовому витягу 2R

СУБОТА

06:00 Сходження на Говерлу від бази «Заросляк»

НЕДІЛЯ

Оглядова екскурсія на вибір:

10:00 Яремче: «Між Австрією та Польщею» 
10:00 Микуличин: «Карпатський каньйон»

Локації: ТК «Буковель», Говерла, Яремче/Микуличин;
Місцеві атракції: етнографічний парк «Гуцул Ленд», підйом на оглядовому витягу 2R.

У вартість туру включено:

  • проживання в готелі обраної категорії;
  • оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»;
  • сходження на Говерлу від бази «Заросляк»;
  • оглядова екскурсія на вибір: «Між Австрією та Польщею» чи «Карпатський каньйон»;
  • вхідний квиток до етнографічного парку «Гуцул Ленд»;
  • квиток на оглядовий витяг 2R.

Додатково:

  • сніданки;
  • трансфер Івано-Франківськ – ТК «Буковель» – Івано-Франківськ: відправлення з Івано-Франківська 06:00, 08:00; з «Буковеля» 14:00, 17:00.

Опис:

Ця програма сподобається любителям відпочинку в горах в комфортних умовах. Якщо ви хочете урізноманітнити свою рекреацію не лише активними заняттями, але й розширити  «гастрономічний» кругозір. У цьому турі зібрані найзнаковіші місця, через які ви зможете пізнати місцеву кухню. Зазирнете в заклади незвичайних форматів, познайомитеся з авторською подачею, спробуєте автентичні страви. Для того щоб побачити найкрасивіші місця курорту вам варто побувати на екскурсії, що пропонується для відвідування кожному туристу. Навіть проста прогулянка по території комплексу принесе вам масу позитивних емоцій. Оглядова ж екскурсія поселенням на висоті 920 м н. р. м., що раніше носила назву «Буков’яль», а нині є одним з найкращих гірськолижних курортів «Буковель» дасть змогу побачити найвідоміші гірські масиви. Красу природи високогір’я туристи зможуть побачити з оглядового підйомника. Під час поїздки на якому ви отримаєте яскраві враження, чудові фото і вид на найкрасивіші вершини від яких неможливо відірватися. 

Хотіли б відвідати місце, в межах якого за короткий час можна здійснити подорож по Українським Карпатам? Познайомитися з традиціями, ремеслом, особливостями архітектури не тільки на фото, а буквально торкаючись до них- усе це можливо в етнопарку «Гуцул Ленд»! Здійсніть свою подорож разом з нами та спробуйте сили в гончарному ремеслі чи на ткацькому верстаті.

Погодьтеся, що при всьому різноманітті туристичних занять, не є можливим приїхати в Карпати і не спробувати сходження в гори. Уже в самому слові «сходження», його енергетиці, присутні зусилля, напруга, подолання і інші переживання, в чомусь схожі з особистим духовним досвідом. Ще не підкорити Говерлу? Найвища вершина Українських Карпат - це головне досягнення для кожного українця. У другий день туру ви матимете чудову можливість побувати в найкрасивіших куточках Чорногірського масиву. Гірські озера, види на Карпати та чисте гірське повітря дадуть вам можливість оздоровитися. Сходження на гору не повинно викликати великих труднощів, адже перевагою цього масиву є розвинена туристична інфраструктура. Якщо за своїми плечими ви ще не маєте достатнього досвіду у сходженні на гірські вершини, не хвилюйтеся. Під час маршруту вас будуть супроводжувати професійні інструктори, які стануть в подорожі для вас справжніми ангелами-охоронцями і допоможуть розкрити красу і своєрідність краю з найнесподіванішого і привабливого боку. Ви отримаєте море приємних вражень, позитивних емоцій, справжньої туристичної романтики і ностальгічних спогадів, які по приїзду, стануть перепусткою в наступну подорож!

Якщо забажаєте ще більше додаткових вражень, є можливість підібрати собі екскурсію «до душі» - «Між Австрією та Польщею у місті Яремче або «Карпатський каньйон» у Микуличині. Що ж у будь-якому випадку чекатиме на вас у цих місцях? Приготуйтеся дивуватися, адже Яремче багатий на архітектурну спадщину, а у центральні частині міста знаходиться незвичайний музей-ресторан, у якому неодмінно побуваєте. Майстер-клас по приготуванню баноша, стане «гуцульською родзинкою» цієї екскурсії. У Микуличині на туриста очікує дивовижний Карпатський каньйон, фотосесія біля австро-угорської вузькоколійки і, традиційно, майстер-клас з приготування угорської страви – бограч.

Під час цієї подорожі ви проникнетеся неймовірною природою і багатою культурою Закарпаття. Вирушаючи на сюди, кожен раз відкриваєш для себе щось нове.

Тарифи на «український топчик»

Вартість проживання у номері, грн.

Вартість за 1 особу (при двомісному розміщенні), грн.

День тижня початку туру

Тривалість туру

5035.00 2517.5 Пт 3дн/2н

Графік роботи
  • будні пн-пт 09:00 - 18:00
  • вихідні сб-нд 09:00 - 18:00

Дивіться ще в категорії «Екскурсійні програми»