«Must Have»

«Must Have» (3 дні/2 ночі)

Програма туру:

П’ЯТНИЦЯ:

11:00 Оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»

СУБОТА:

Оглядова екскурсія на вибір:

10:00 Яремче: «Між Австрією та Польщею» 
10:00 Микуличин: «Карпатський Каньйон»

НЕДІЛЯ:

Місцеві атракції:

10:00-18:00 Етнографічний парк «Гуцул Ленд»
10:00-18:00 Підйом на оглядовому витягу 2R

Локації:  ТК «Буковель», Яремче/Микуличин;
Атракції: Етнографічний парк «Гуцул Ленд», оглядовий витяг 2R.

У вартість туру включено:

  • проживання в готелі обраної категорії;
  • оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»;
  • оглядова екскурсія на вибір: «Між Австрією та Польщею» чи «Карпатський каньйон»;
  • вхідний квиток до етнографічного парку «Гуцул Ленд»;
  • квиток на оглядовий витяг 2R.

Додатково:

  • сніданки;
  • трансфер Івано-Франківськ – т/к Буковель – Івано-Франківськ: відправлення з Івано-Франківська 06:00; 08:00; з «Буковеля» 14:00; 17:00.

Опис туру:

Улюблений, популярний і такий різний «Буковель»! Багато можна сказати про цей комплекс європейського рівня, але краще побачити все на власні очі. Адже наш  захоплюючий тур розпочинається саме з оглядової екскурсії по курорту, на якій ви дізнаєтесь про історію заснування та легенди, які виникли більше ніж за двадцять років його існування!

Якщо забажаєте додаткових вражень, є можливість підібрати собі екскурсію «до душі» - «Між Австрією та Польщею у місті Яремче або «Карпатський каньйон» у Микуличині. Що ж у будь-якому випадку чекатиме на вас у цих місцях? Приготуйтеся дивуватися, адже Яремче багатий на архітектурну спадщину, а у центральні частині міста знаходиться незвичайний музей-ресторан, у якому ви неодмінно побуваєте. Майстер-клас по приготуванню баноша, стане «гуцульською родзинкою» цієї екскурсії. У Микуличині на туриста очікує дивовижний Карпатський каньйон, фотосесія біля австро-угорської вузькоколійки і, традиційно, майстер-клас з приготування угорської страви – бограч. 

На «фінішній прямій» нашого туристичного маршруту туристи зможуть побачити красу природи високогір’я з оглядового підйомника. Під час поїздки гарантовано яскраві враження, чудові фото і вид на найкрасивіші вершини, від яких неможливо відірватися. А хотіли б відвідати місце, в межах якого за короткий час можна було б здійснити подорож по Українським Карпатам? Не вірите? А це реально! Познайомитися з традиціями, ремеслом, особливостями архітектури не тільки на фото, а буквально торкаючись до них - усе це можливо в етнопарку «Гуцул Ленд»! Здійсніть свою подорож разом з нами та спробуйте сили в гончарному ремеслі чи на ткацькому верстаті.

Графік роботи
  • будні пн-пт 08:00 - 20:00
  • вихідні сб-нд 08:00 - 20:00

Дивіться ще в категорії «Екскурсійні програми»