«Must Have+Трекінг»

«Must Have» + Трекінг (3 дні/2 ночі)

Програма туру:

П’ЯТНИЦЯ: 

11:00 Оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»

Місцеві атракції:

10:00-18:00 Етнографічний парк «Гуцул Ленд»
10:00-18:00 Підйом на оглядовому витягу 2R

СУБОТА: 

10:00 Трекінговий маршрут: Малий Горган – Синяк – Томнатник, довжина 16 км, тривалість 6-7 годин, набір висоти 950 метрів.

НЕДІЛЯ:  

Оглядова екскурсія на вибір:

10:00 Яремче: «Між Австрією та Польщею» 
10:00 Микуличин: «Карпатський Каньйон»

Локації: ТК «Буковель», Яремче/Микуличин, трекінговий маршрут вершини Малий Горган та Синяк, полонина Томнатник;
Місцеві атракції: етнографічний парк «Гуцул Ленд», підйом на оглядовому витягу 2R.

У вартість туру включено:

  • проживання в готелі обраної категорії;
  • оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»;
  • трекінговий маршрут: Малий Горган, Синяк, пл. Томнатник;
  • оглядова екскурсія на вибір: «Між Австрією та Польщею» чи «Карпатський каньйон»;
  • вхідний квиток до етнографічного парку «Гуцул Ленд»;
  • квиток на оглядовий витяг 2R.

Додатково:

  • сніданки;
  • трансфер Івано-Франківськ – ТК «Буковель» – Івано-Франківськ: відправлення з Івано-Франківська 06:00; 08:00; з «Буковеля» 14:00; 17:00.

Опис туру:

Напевно, багато з вас приїжджали в Карпати взимку, лише для того щоб підкорити на лижах засніжені траси безкрайніх схилів? А за чим можна приїхати туди влітку? Програма цього туру включає в себе найрізноманітніші місця, які заслуговують уваги справжніх любителів природи, висоти та української кухні. Якщо ви вважаєте себе досвідченим трекером або ж, навпаки, ніколи раніше не займалися нічим подібним, не хвилюйтеся, підйом на вершини, що включені у програму повністю відповідають вашій фізичні підготовці та очікуванням. Усім, хто ще не пізнав автентичної душі національної гуцульської кухні, може дізнатися про неї у цьому турі. Все, що рекомендують відвідати кожному туристу ми зібрали для вас в одній програмі.

Улюблений, популярний і такий різний «Буковель»! Багато можна сказати про цей комплекс європейського рівня, але краще побачити все на власні очі. Адже наш  захоплюючий тур розпочинається саме з оглядової екскурсії по курорту, на якій ви дізнаєтесь про історію заснування та легенди, які виникли більше ніж за двадцять років його існування!

Програма другого дня нашого туру спрямована не тільки на любителів екстремально-активного відпочинку, але й підійде для новачків, які бажають пройти свій перший у житті трекінг гірськими вершинами Українських Карпат. Маючи хорошу фізичну форму, це стане лише додатковим бонусом у проходженні маршруту. Нескінченні зміни природніх краєвидів і ландшафтів затьмарять легку втому туриста, який у результаті беззаперечно отримає лише приємні емоції від проходження. 

Якщо забажаєте додаткових вражень, є можливість підібрати собі екскурсію «до душі» - «Між Австрією та Польщею у місті Яремче або «Карпатський каньйон» у Микуличині. Що ж у будь-якому випадку чекатиме на вас у цих місцях? Приготуйтеся дивуватися, адже Яремче багатий на архітектурну спадщину, а у центральні частині міста знаходиться незвичайний музей-ресторан, у якому неодмінно побуваєте. Майстер-клас по приготуванню баноша, стане «гуцульською родзинкою» цієї екскурсії. А у Микуличині на туриста очікує дивовижний Карпатський каньйон, фотосесія біля австро-угорської вузькоколійки та майстер-клас з приготування традиційної угорської страви – бограч. 

А отримати порцію свіжих почуттів допоможе оглядовий підйомник, з якого, на висоті пташиного польоту, відкриється чудовий вид на природні простори. Ви хотіли б відвідати місце, в межах якого за короткий час можна було б здійснити подорож по Українським Карпатам? Не вірите? А це реально! Познайомитися з традиціями, ремеслом, особливостями архітектури не тільки на фото, а буквально торкаючись до них- усе це можливо в етнопарку «Гуцул Ленд»! Здійсніть свою подорож разом з нами та спробуйте сили в гончарному ремеслі чи на ткацькому верстаті.

Графік роботи
  • будні пн-пт 08:00 - 20:00
  • вихідні сб-нд 08:00 - 20:00

Дивіться ще в категорії «Екскурсійні програми»