«Must Have+Трекінг»

Трекінговий маршрут + пакет атракцій «Буковель» + оглядова екскурсія на вибір (3 дні / 2 ночі)

Програма туру:

П’ЯТНИЦЯ

11:00 Оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»

Місцеві атракції

10:00-18:00 Етнографічний парк «Гуцул Ленд»
10:00-18:00 Підйом на оглядовому витягу 2R

СУБОТА

10:00 Трекінговий маршрут «Малий Горган – Синяк – Томнатик», довжина 16 км, тривалість 6-7 годин, набір висоти 950 метрів.

НЕДІЛЯ

Оглядова екскурсія на вибір:

10:00 Яремче: «Між Австрією та Польщею» 
10:00 Микуличин: «Карпатський каньйон»

Локації: ТК «Буковель», Яремче/Микуличин, трекінговий маршрут «Малий Горган – Синяк – Томнатик»;
Місцеві атракції: етнографічний парк «Гуцул Ленд», підйом на оглядовому витягу 2R.

У вартість туру включено:

  • проживання в готелі обраної категорії;
  • оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»;
  • трекінговий маршрут «Малий Горган – Синяк – Томнатик»;
  • оглядова екскурсія на вибір «Між Австрією та Польщею» чи «Карпатський каньйон»;
  • вхідний квиток до етнографічного парку «Гуцул Ленд»;
  • квиток на оглядовий витяг 2R.

Додатково:

  • сніданки;
  • трансфер Івано-Франківськ – ТК «Буковель» – Івано-Франківськ: відправлення з Івано-Франківська 06:00; 08:00; з «Буковеля» 14:00; 17:00.

Опис туру:

З ТК «Буковель» ми найчастіше пов’язуємо відпочинок взимку, адже тут прекрасна база для підкорення гірських схилів на лижах чи сноубордах. Однак ми гарантуємо  вам незабуній відпочинок в Карпатах і в теплий період року. Бо Українські Карпати завжди зачаровують людину шепотом смерек, ялин та сосен, співом пташок під мелодію гірських річок, тихим полюванням. А ще обдаровують відчуттям спокою та свободи під час  підкорення гірських вершин та споглядання неповторних панорам.  Це все те, чого нам бракує в рутинних буднях.

Тож ми запрошуємо вас завітати до ТК «Буковель»,щоб вдихнути на повні груди гірського повітря й пірнути у світ краси, легенд, цікавих подорожей та неповторних зустрічей. З перших годин перебування в ТК «Буковель» ви будете взяті в  полон  неповторним світом Ґорґа́н. Адже  наш курорт розміщений на їх теренах.

Охопити поглядом гірські простори ви зможете, скориставшись оглядовим витягом, який підніме вас на вершину гори Буковель(1029 м н. р .м.). До речі, саме ця гора дала назву нашому курорту. Вона дарує споглядання не тільки  Ґорґа́нського гірського масиву, але й Чорногори. Враження від побаченого доповнить відвідування етнопарку «Гуцул Ленд». І це буде інша розповідь про життя гір. Це буде розповідь про життя людей, які полюбили цю землю душею,  прийняли її закони й стали жити, дякуючи за дари. У етнопарку ви ввійдете в садиби  гуцулів та бойків і пізнаєте їх світ: побут, звичаї, традиції, ремесла.    

Наступним етапом нашого туру стане похід в гори за маршрутом «Малий Горган – Синяк – Томнатик». Звичайно, вас  супроводжуватимуть досвідчені провідники.

Гора Малий Ґорґан (1592,5 м) разом із сусідньою вершиною — Синяк (1665 м) дарують різні відчуття та випробування, бо до висоти приблизно 1300 м гори  вкриті лісом, вище починаються альпійські луки, а ще через 100 м — суцільні кам’яні розсипища. Тож доводиться проходити ґреготи, а потім раптом, потрапляєте на розлогу пишну полонину з неймовірно прекрасними краєвидами. 

Заключним етапом вашого туру стане екскурсія, яку обере група. Вам ми пропонуємо подорож до м. Яремче або до с. Микуличин. Обидва населені пункти славляться своїми природними, архітекурними пам’ятками та історією . 

Ми впевнені, що приєднавшись до туру,ви полюбите край, ім’я якому Гуцульщина.

Тарифи на «must have+трекінг»

Вартість проживання у номері, грн.

Вартість за 1 особу (при двомісному розміщенні), грн.

День тижня початку туру

Тривалість туру

4105.00 2052.5 Пт 3дн/2н

Графік роботи
  • будні пн-пт 09:00 - 18:00
  • вихідні сб-нд 09:00 - 18:00

Дивіться ще в категорії «Екскурсійні програми»