«У горах Карпатах хотів би я жить»

Сходження на Говерлу + сплав гірською річкою + пакет атракцій «Буковель» (3 дні / 2 ночі)

Програма туру:

П’ЯТНИЦЯ

11:00 Оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»

Місцеві атракції

10:00-18:00 Етнографічний парк «Гуцул Ленд»
10:00-18:00 Підйом на оглядовому витягу 2R

СУБОТА

06:00 Сходження на Говерлу від бази «Заросляк»
17:00 Відвідування комплексу «Voda club» (3 години)

НЕДІЛЯ

08:00 Сплав гірською річкою: Чорний Черемош/Прут

Локації: ТК «Буковель», Говерла, Чорний Черемош/Прут.
Місцеві атракції: комплекс «Voda club», етнографічний парк «Гуцул Ленд», підйом на оглядовому витягу 2R.

У вартість туру включено:

 • проживання в готелі обраної категорії;
 • оглядова екскурсія «Казкова країна Буковель»;
 • вхідний квиток до етнографічного парку «Гуцул Ленд»;
 • квиток на оглядовий витяг 2R;
 • сходження на Говерлу від бази «Заросляк»;
 • вхідний квиток до комплексу «Voda club» (3 години);
 • сплав гірською річкою: Чорний Черемош/Прут.

Додатково:

 • сніданки;
 • трансфер Івано-Франківськ – ТК «Буковель» – Івано-Франківськ: відправлення з Івано-Франківська 06:00, 08:00; з «Буковеля» 14:00, 17:00.

Опис туру:

Програма туру розрахована на тих, хто хоче випробувати в собі талант підкорювача гірських вершин та річок.  У перший день ви можете помилуватися ландшафтами, що заворожують своїм видом. Оглядова екскурсія поселенням на висоті 920 м н. р. м., що раніше носила назву «Буков’яль», а нині є одним з найкращих гірськолижних курортів «Буковель» дасть змогу побачити найвідоміші гірські масиви. Красу природи високогір’я туристи зможуть побачити з оглядового підйомника. Захоплююча поїздка на канатній дорозі вище хмар дасть вам можливість насолодитися панорамою найкрасивіших гірських масивів з оглядового майданчика. Ви отримаєте яскраві враження, чудові фото і види на Українські Карпати, від яких неможливо відірватися. 

Ви ще не були на Говерлі? Або вже піднімалися на вершину  Українських Карпат, але хочете повторити досвід? Їдемо підкорювати Говерлу разом! Це буде шлях до вершини, шлях до себе і перевірки власних можливостей: для особистого нового досягнення – підкорення найвищої вершини України. Можливо, як і багато наших туритсів, ви будете згадувати цю поїздку, як одну з найкращих подій свого життя. Гірські озера, види на Карпати та чисте гірське повітря дадуть вам можливість оздоровитися. Сходження на гору не повинно викликати великих труднощів, адже перевагою цього масиву є розвинена туристична інфраструктура.

Якщо за своїми плечими ви ще не маєте достатнього досвіду у сходженні на гірські вершини, не хвилюйтеся. Під час маршруту вас будуть супроводжувати професійні інструктори, які стануть в подорожі для вас справжніми ангелами-охоронцями і допоможуть розкрити красу і своєрідність краю з найнесподіванішого і привабливого боку. Ви отримаєте море приємних вражень, позитивних емоцій, справжньої туристичної романтики і ностальгічних спогадів, які по приїзду, стануть перепусткою в наступну подорож!

Хочете повернути бадьорість та відновити сили після активних видів спорту? У програму туру входить розважальний водний комплекс, де на протязі 3-ох годин, які включені у вартість програми ви зможете порадувати своє тіло. «Voda club», місце, в якому усі, хто  перебував у пошуку молодості, краси та здоров’я зможе  обрати для себе відповідну процедуру. За бажанням це може бути аромасауна, соляна печера чи басейн.

Після поєднання активного відпочинку з оздоровчим, найкращим доповненням може бути заняття, де ви зможете отримати масу нових емоцій. Високогірна Дземброня та Красник найкращі місця з яких варто почати маршрут сплаву тим, хто полюбляє екстремальний відпочинок. Програма сплаву розрахована на людей з середньою фізичною формою. Водні перешкоди дозволяють організувати фото і відеозйомку своїх пригод.  Байдарка або рафт по найкрасивіших річках Українських Карпат, вибір за вами, але цей маршрут точно не залишить байдужим нікого. Чисте повітря, прозора вода річок, зелень лісу, широта і простори природи звуть сюди знову і знову, подалі від міського життя.

Якщо ви з тих, хто не любить сидіти на одному місці і хочете побачити чудові, надзвичайно мальовничі місця, де час зупиняє свій стрімкий біг. Проведіть свої вихідні разом з нами і перевірте свої вольові якості, кмітливість і силу.

Тарифи на «у горах карпатах хотів би я жить»

Вартість проживання у номері, грн.

Вартість за 1 особу (при двомісному розміщенні), грн.

День тижня початку туру

Тривалість туру

6663.00 3331.5 Пт 3дн/2н

Графік роботи
 • будні пн-пт 09:00 - 18:00
 • вихідні сб-нд 09:00 - 18:00

Дивіться ще в категорії «Екскурсійні програми»