Рафтинг

Рафтинг - сплав гірськими річками на надувних човнах, рафтах та катамаранах як спосіб відпочинку.

Рафтинг не потребує ніякої спеціальної підготовки: це фізично неважко ( наприклад, це значно легше як похід на Говерлу). Уміння плавати зовсім не обов’язкове, бо завдяки гідрокостюму не холодно навіть у найсуворішу пору року, навіть теоретична можливість травмуватись не більша, як, скажімо, у велосипедній мандрівці. У супроводі дорослих сплавляються діти з десяти років.

Рафтинг на Черемоші (смт. Верховина) - екстремальний та безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Впродовж сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди.
У високу воду човен стрімко несеться бурхливим потоком, пінисті хвилі накривають з головою, а рафт розгойдується на високих гребнях валів. Рафтинг на Черемоші заряджає, і навіть у мокрому гідрокостюмі знову рвешся на сплав по порогах.

Вам надається нагода зробити пригодницьку подорож, в якій ви зможете випробувати себе і отримати незабутні враження. Краса навколишньої природи не залишить байдужим жодного учасника цієї «експедиції», на пам'ять залишаться прекрасні фотографії і заслужені мозолі від весла.

Сезон рафтингу починається з середини квітня і триває до пізньої осені (але повноводність річки напряму залежить від погодних умов, тому уточнюйте можливість сплаву навіть під час сезону).

Графік роботи
  • будні пн-пт 08:00 - 20:00
  • вихідні сб-нд 08:00 - 20:00