Ski-паси і клубні картки

Клубні картки

термін дії
*Всі ціни вказано в українських гривнях

Особливості використання клубних карток.

Пошкодження картки

У випадку, якщо картка не приймається пропускною системою підйомників, її власнику слід відразу звернутися до контролера та отримати талон несправності, з яким на протязі 1,5 (півтора) години звернутися в інформаційний центр ТК «Буковель» для відновлення роботи картки. Відповідні працівники зобов’язані перевірити клубну картку та відновити її роботу у випадку відсутності порушень. В разі недотримання вказаного алгоритму дій заява власника буде розглядатися адміністрацією протягом 3 (трьох) днів з дати її написання.

Порядок заміни, блокування картки

При втраті або крадіжці клубної картки власник повинен терміново звернутися в інформаційний центр ТК «Буковель» для блокування картки, пред’явивши документи, отримані при оформленні (покупці) картки або документ, що посвідчує особу. При цьому власник повинен оплатити 155 грн. за нову клубну картку.

При пошкодженні або розмагнічені картки власник повинен звернутися в інформаційний центр ТК «Буковель» для заміни, пред’явивши документи, отримані при оформленні (покупці) картки або документ, що посвідчує особу. При цьому власник повинен оплатити 155 грн. за нову клубну картку.

Читати більше

Дивіться також