PUCHAR «BUKOVELU» Z FREE-FIGHT’U, II RUNDA ZAWODÓW

5 STYCZNIA 2019

Start ustawiono! 22 grudnia w CR «Buka» rozpoczął się 9. sezon Pucharu «Bukovelu» z freefightu.  Nie ma czasu czekać. Sezon w pełnym rozkwicie. W «Bukovelu» wiele osób cieczą się bajkową pogodą, jazdą na nartach, pysznymi daniami i wieloma rozrywkami, które oferuje kurort. Tak więc, aby nie zgubić się w tej różnorodności, liga «Professional Fight Union» musiała dobrze popracować, żeby wieczór free fightu został wydarzeniem nr 1.  Komentarze pokazują, że udało się to zrobić.

11 niezwykłych walk przez trzy godziny utrzymywało widzów w napięciu. Nie jest to zaskakujące, ponieważ format Grand Prix, w którym odbywa się turniej, zakłada, że zawodnik bierze udział w dwóch walkach w jeden wieczór i tylko to daje mu bilet do finału. Dlatego widzowie z pierwszych minut wybierają ulubionego zawodnika i wspierają go, nie żałując swojej siły, emocji i głosu. I to jest prawdą, ponieważ niejednokrotnie wsparcie widzów dodało sił zawodnikom i decydowało o przebiegu meczu.

Należy zauważyć, że zawodnicy pokazali widzom różnorodność free fightu. Tego wieczoru były niesamowite zwycięstwa na podstawie decyzji sędziów, technik prowadzenia walki, nokautów.  Gwałtowne oklaski wywołały różne kombinacje uderzeń i głównie charyzma i artyzm zawodników.

Odbyło się wszystko nie bez niespodzianek. Zwycięzca pary rezerwowej Rusłan Perwak (m. Umań), wolą losu dostał się do finału głównego grand prix i pokonał szybkiego Pleksandra Fedonowa (m. Dnipro), który z kolei w pierwszym meczu szybko zwyciężył Prokopiwa Olega (Tarnopol) przez nokaut. Oto nieprzewidywalny free fight.

Tak więc, w wyniku walki o tytuł mistrza w wadze 66 kg będą uczestniczyć najlepsi. Ruslan Perwak (Umań), który po raz pierwszy dostał się do Pucharu «Bukovelu» i otrzymał natychmiast 2 zwycięstwa przedterminowe.  Jego przeciwnikiem został weteran Pucharu «Bukovelu», doświadczony zawodnik z m. Krzywy Róg Jewgen Switłycznyj, który również zwyciężył przez duszenie.

Bez względu na to, jak dużo będziemy rozmawiać o free fighcie –  to tak jakby opowiadać o tym, jak pachną róże. Trzeba tylko wziąć i powąchać…

Drodzy przyjaciele, kurort «Bukovel» i liga «Professional Fight Union» zapraszają na drugą rundę Pucharu «Bukovelu» z free fightu, który odbędzie się w CR «Buka» 5 stycznia 2019.

Tym razem wszyscy poznamy najsilniejszych w kategorii wagowej do 70 kg i dowiemy się, który z dziesięciu najlepszych dostanie się do finału. Czeka na Was jedenaście niezwykłych, bezkompromisowych walk.

Zwracamy uwagę, że podczas pierwszej rundy wszystkie bilety zostały wyprzedane. Więc nie warto zwlekać!

05 stycznia 2019 roku. CR «Buka». Profesjonalny Turniej Free Fightu «Bukovelu». Rozpoczęcie o godzinie 20:00.

Nie przegap tego niesamowitego wydarzenia. Bilety są w sprzedaży. Tel.:  (0342) 59-54-44