BUKOVEL FREE FIGHT CUP GROUP STAGE IV

13 LUTEGO 2016

13 лютого в РЦ «Бука» о 20:00 розпочнеться четвертий тур змагань шостого сезону Кубка «Буковеля» з фрі-файту.

Хоча правильніше буде сказати, що тринадцятого лютого розпочнуться Гран -фінали шостого сезону. Адже інтрига зберіглася зараз лише у вагових категоріях – 65,8 та – 77,2 кілограмів. Лише в цих вагових категоріях пройдуть відбіркові четвірки.

А ще дві четвірки – головна подія вечора – це два Гран-фінали у вагових категоріях – 61,2 та – 83,9 кілограмів! Цього року Кубок «Буковеля» виріс настільки, що Гран-фінали вже не вміщаються в рамках одного вечора!

У відбіркових четвірках на нас чекають надцікаві протистояння.

У вазі 65,8 кг зійдуться Лєжнєв Андрій – перший майстер спорту міжнародного класу з фрі-файту і перший чемпіон світу з фрі-файту! Нагадуємо, що через зайнятість на роботі він довгий час не виступав і, можливо, саме це завадило йому переможно повернутися на ринг у минулому році. Він без проблем виграв у своїй відбірковій четвірці в п’ятому сезоні, але в Гран-фіналі несподіванно поступився задушливим прийомам Василя Янка і задовільнився лише третім місцем.

Натомість Сагайко Віталій – наступний учасник цієї чевірки – в травні минулого року у фіналі Чемпіонату України з фрі-файту був близький до перемоги над Василем Янком. Він спромігся виконати складний задушливий прийом «гоугоуплата». Однак Василь не здався, і судді віддали перемогу йому за сукупністю двох раундів. А цього року тридцятого січня він нокаутував Затірка Владислава – представника клубу чинного чемпіона Лунги Олександра – в нього вдома у Харкові!

Молодий спортсмен Бедрій Назар – третій учасник змагань у цій ваговій категорії, який запам’ятався своєю ударною технікою та нокаутом, високим ударом ноги в голову, яким він завершив свій бій у рамках п’ятого сезону минулого року.

І Сапа Андрій – чинний номер один Рейтингу дивізіону «Еліта» та чемпіон України, вихованець Петрущака Андріяна та клубу «Альянс», який давно вже відомий блискучою підготовкою своїх спортсменів.

Таким чином в одній четвірці зібрався досвід та перспективна, вкрай вмотивована молодь – непаганий кард, чи не так?

У ваговій категорії – 77,1 кілограмів нарешті відбудеться довгоочікувана подія: повертається перший володар поясу чемпіона у ваговій категорії – 74 кг Чабаненко Євген! Довгий час техніку саме цього спортсмена наводили як приклад для наслідування! А швидкість його ударної роботи досі залишається однією з найкращих!

Сливінський Іван  – представник СК «Альянс», про який ми вже говорили вище, Лукашевич Марк – відкриття минулого року, динамічний і гарний ударник, Решетняк Олександр – вихованець того самого тренера, що і Крюков Руслан, який уже виборов собі місце в Гран-фіналі!

На фоні більшої кількості досягнень та досвіду Чабаненка Євгена не можна забувати, що в нього була майже чотирирічна перерва, і він лишень повертається. Тоді як всі інші спортсмени четвірки – постійно діючі спортсмени 2015-ого року. Та й не слід забувати про апсети і несподіванки, які вміє дарувати Кубок «Буковеля» з фрі-файту!

В Гран - фіналі у ваговій категорії - 61,2 кг чинний володар поясу чемпіона Лунга Олександр у 2015 р. встиг порадувати українських вболівальників рядом гучних перемог за кордоном. Зокрема запам`яталася блискуча перемога в рамках турніру «АСВ» в м. Грозному.

Галушко Семен, як і минулого року, пройшов в Гран-фінал. Однак цього року він виступає не у ваговій категорії 65,8 кілограмів, а в 61,2. Ця вагова категорія є більш комфортною для нього, тут він впевненіше себе почуває, тому і чекаємо від нього вищого результату, ніж почесне 3-тє місце п’ятого сезону.

Сотніченко Василь витратив всього п’ять хвилин бою, використавши задушливі прийоми, щоб пройти в Гран-фінал та очолити турнірну таблицю з двома чистими перемогами.

Титаренко Тарас – постійний учасник Кубка «Буковеля». В різний час його зупиняли лише спортсмени, які ставали володарями поясу чемпіона. Минулого року його зупинив Босий Юрій, який хоч і не зміг виступити в Гран-фіналі, однак став найкращим спортсменом 2015 року!

Отака четвірка чекає глядачів у вазі - 61,2 кг.

Події у ваговій категорії - 83,9 кілограмів розгорталися в дусі найкращих серіалів світу.

Колотило Олег, який у п’ятому сезоні вивів з боротьби і Карпова Олександра, і Лисенка Богдана, цього ж року несподіванно програв больовим на руку Левченкові Денису.

А Левченко Денис того ж вечора поступився Лисенку Богданові технічним нокаутом.

Минулого року переміг Ізанський Володимир, однак вже у травні того самого року він поступився Карпову Олександру в рамках турніру «Битва за Честь» - 2 у Тернополі.

При цьому він вже через півроку легко розібрався з Лисенком Богданом ще у першому раунді больовим прийомом у поєдинку Третіх всеукраїнських ігор з єдиноборств.

А Франчук Ярослав – третій учасник цієї четвірки – минулого року в змаганнях Кубка «Буковеля» несподівано поступився Лисенку Богдану технічним нокаутом, однак згодом через три місяці випередив і Колотила Олега, і Лисенка Богдана, і Карпова Олександра, перемігши та ставши чемпіоном України з фрі-файту в розділі ріал файт!

Крім цього, вибув із боротьби Карпов Олександр, який через травму зробив несподіваний, але заслужений подарунок Орищаку Вадимові, який і став четвертим учасником Гран-фіналу!

От і спробуйте зробити прогноз – хто переможе?

А найкраще прийдіть і побачте все на власні очі. Буде цікаво!