09
серпня 2019
VIP-прохід на витягах включено в зимове проживання

Друзі, маємо приємність презентувати Вам ще одну акцію від курорту "Буковель". 

При бронюванні проживання в зимовий сезон 2019-2020 в групі готелів: "Буковель", "Едельвейс", "Shelter", "VIP-резиденція", "Тавель", "Residence Chalet", "Петрос", "Iris" –  через відділ продажу (+38 0342 59 55 46) або online-систему  "Bukovel 24", наші гості отримують нагоду придбати абонементи на катання з приємним бонусом*. У межах періоду їхнього проживання абонементи, які вони придбають, дадуть змогу проходити через VIP-турнікети.

Проживаючи в готелях групи "Буковель", Ви завжди отримуєте більше.

Плануйте зимовий відпочинок уже зараз та отримуйте приємні бонуси та знижки. Нагадуємо, що чим раніше Ви плануєте та бронюєте перебування в наших готелях, тим більшу знижку ви отримуєте. 

"Буковель" - серце Карпат, запрошує вас!

*- під бонусом мається на увазі нагода  придбати абонементи на катання, які нададуть змогу проходити через VIP-турнікети в межах періоду проживання (від 1 дня й більше), включно з днем заїзду та днем виїзду, та на ту кількість гостей, на яку було здійснено бронювання готелю, виключно в касах курорту. Попередня купівля абонементів згідно даної акції чи використання раніше придбаних акційних абонементів згідно інших акцій на цю акцію не розповсюджується.

Пропозиція не розповсюджується на акцію "Ранкова".