04
квітня 2018
Весняна зміна в «Артек-Буковель» чекає на тебе

Програма весняної зміни

«І знову разом!» (27.04-04.05.2018)

До літа ще так далеко, але вже хочеться відпочити! – Вихід є: артеківська сім’я чекає на тебе! Весняні канікули в «Артек-Буковель» стануть твоїм трампліном у захоплюючий світ радощів без школи. Ця зміна для тих, хто потребує мегапозитивних емоцій, втомився від нудних уроків та віддає перевагу активному та цікавому відпочинку з друзями! Тут кожен зможе відчути себе зіркою танцювальних марафонів, учасником інтелектуальних шоу та видатним спортсменом і все це чекає на тебе на найкращому курорті України серед мальовничих гір та карпатських лісів. Здійсни свій стрибок у світ «Артеку»!

Основні заходи:

табірні: лабіринт-квест «Таємниці "Артек-Буковелю"»; творчі презентації загонів «Моя велика АРТ-сім’я»; іnstagram challenge «"Артек", загін і Я»; свято творчості «АРТ-простір»; ерудит-марафон «IQ дрифт»; спорт-тайм «Юні рекордсмени»; музичний ринг «Як по нотах»; хобі-клуби; масовка «На планеті "Артек"»; фольк-паті «З Україною в серці»; конкурс інсценізованої пісні «Казкова країна "Артек-Буковель"»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковелю"»;

загонові: дискусійна гойдалка «Нам будувати майбутнє»; team building «Артеківська сім’я»; story telling «Я – це дивовижний світ історій»; ігрова програма «Я вмію так!».

Приєднуйся до великої родини «Артек-Буковель»!

Бронюйте зараз!