ТАБІР «ГІРСЬКИЙ»: ENGLISH SUMMERTIME

6 ЛИПНЯ 2017

На 3-ю тематичну зміну «English summertime» табір «Гірський» 30 червня зібрав 77 дітей, 15 з яких уже вдруге приїхали на відпочинок. Два тижні артеківці спілкуються з ровесниками і дорослими не тільки українською, а й англійською мовами.

Поглиблення мовленнєвої практики з англійської мови відбувається весело й невимушено в процесі інтелектуальних, рухливих, спортивних, ігрових заходів: квест «Friends and team»; брейн-ринг «What? Where? When?»; Instagram challenge «Я і мій загін»; спортивно-розважальна гра «Зустріч на Олімпі»; вечір біля багаття «"Озерний" вітає гостей»; змагання з артболу, футболу, настільного тенісу, театр життя «Підліток і світ». А під час заочної подорожі англомовними країнами на дітей очікують сюрпризи і цікаві можливості знайти щось корисне, але є умова – уміти прочитати завдання англійською мовою і виконати його за відведений час. Всі пригоди, подорожі світом діти зафільмують і сфотографують за спеціальними тематичними підказками.

Активний відпочинок забезпечують скеледром, верхова їзда, альпін-парк, гірські велосипеди, катамарани, картинг-центр, батути, велопарк, купання в басейні. А ще тут сюрпризи на кожному кроці! Щохвилини відбувається відкриття себе і навколишнього світу. Гори Довга і Буковель радо відкривають таємниці флори і фауни Карпат. Говерла вітатиме переможців – адже кожен зможе дістатися її вершини!

В «Книгу рекордів» табору впишуть імена переможців всіх конкурсів і змагань.