04
липня 2016
Стартували нові тематичні зміни!

У дитячому таборі «Артек-Буковель» стартували нові зміни.

Табір «Лісовий» на ІІІ тематичну зміну «За нами майбутнє» зібрав більше 600 дітей із усіх областей України, а також зі Словенії й Росії. Серед них 120 дітей-переселенців, яким відпочинок забезпечила  ГО «Всеукраїнська організація зі справ вимушених переселенців»». У таборірозпочинають роботу три профільних загони. Туристичний загін підкорятиме гори Довгу, Хом’як, Говерлу, пройде комбінований туристичний маршрут із самонаведенням, відвідає туристичні заняття. Профільний загін із поглибленим вивченням англійської мови поєднуватиме активний відпочинок із вивченням іноземної мови у колі нових друзів. З ранку й до вечора під час екскурсій, різноманітних ігор, підготовки творчих презентацій загонів, ерудит-марафонів, туристичних квестів, походів у гори діти зможуть занурюватись у англомовне середовище

У таборі ж «Гірському» 46 дітей відпочивають за програмою ІІ тематичної зміни «Friends & Co». А наметовий табір «Озерний» розпочав ІV тематичну зміну «Туристичний експрес».

Можливість зняти за 13 днів короткометражку  отримали діти, що долучились до відпочинку у «Дитячій кіношколі». У програмі занять – написання сценаріїв, робота з текстом, акторська майстерність, проведення кастингу, пошуки знімальних майданчиків, вивчення азів операторської майстерності, засвоєння азбуки монтажу та презентація фільму. Впродовж зміни тут працюватимуть театральний гурток та мультиплікації.

Крім того, усі учасники відпочинку в таборі «Артек-Буковель» долучаться і до загальнотабірних заходів: презентації загонів «Майбутнє народжується тут!», спортивних змагань «Спортландія по-буковельськи», ерудит-шоу «Піраміда знань», спортивно-патріотичної гри «Стежками Довбуша», акції милосердя «Діти дітям!», дискотеки й фольк-паті, конкурсу кліпів «Зіркова команда», квесту «Планета успішних», «Спортивне асорті», творчих конкурсів, гала-концерту «Під яскравим сонцем “Буковелю”» та багатьох інших - спрямованих на оздоровлення, активний відпочинок.

Про смачні українські страви своїх сіл і міст цікаво буде не тільки послухати, а й разом із телеведучим і журналістом Костянтином Грубичем 4 та 5 липня приготувати карпатський банош, запекти особливим способом картоплю з салом на природі на святі української кухні «Смачна країна».

Взаємодопомога, взаємоповага, взаєморозуміння, рівність і толерантність у відносинах між дітьми і дорослими допоможуть артеківцям стати більш самостійними, відповідальними. Походи в гори, екскурсії, випробування в екстрім-парку, сміливість і витримка на скеледромі сприятимуть дорослішанню. Навички туристичного побуту, спільна творча діяльність, проживання в колективі – це школа життя, де підтримка, взаємодопомога  впевнено приведуть до перемоги.