ПОДІЇ В «АРТЕК-БУКОВЕЛЬ»

22 ЧЕРВНЯ 2017

2 зміна «З Днем народження, "Артек-Буковель!"»
16 червня – 29 червня

16 червня табору «Артек-Буковель» – три роки! Креативно, емоційно, позитивно, творчо – саме так артеківці святкують третю річницю з Дня народження табору! Палітра заходів – творчі турніри і конкурси, спортивні змагання, випробування в екстрим-парку, катання на велосипедах, катамаранах, квадро циклах. Яскравий відпочинок забезпечено! Для дітей молодшого віку – веломобілі, розважальні автомати для ігор в аерохокей, динамічні гонки, авантюрне сафарі, пригодницький «Бетмен».

14-17 червня - IV Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Буковельський зіркафест»

Гості фестивалю:

Катерина Давиденко – заслужена артистка України, учасниця проекту «Голос країни», володарка 16-ти Гран-прі міжнародних та всеукраїнський конкурсів.

Олександр Павлік – співак, музикант, автор пісень, фіналіст шоу «Х-фактор».

Іванна Решко – суперфіналістка телепроекту «Голос діти 2016». Переможець багатьох міжнародних і всеукраїнських фестивалів та конкурсів. Переможець Всеукраїнської премії «Диво дитина» в номінації «Найтворча дитина»,  здобула звання «Дитина року».

«Уроки мужності» – творча зустріч із дитячим письменником, учасником АТО Микитою Кашницьким, що дає дітям можливість спілкуватися на теми патріотизму, захисту Батьківщини та про майбутнє, яке діти будують уже сьогодні.

Завершує зміну феєричний флешмоб «У нашім серці – Україна!»

3 зміна «Альтернатива – творчий екстрим!»
30 червня – 13 липня

Девіз зміни – «Разом йдемо до перемог!». Квест-подорож країнами світу приведе до перемоги всіх, хто разом із викладачами англійської мови і волонтерами з Великобританії, Китаю, Туреччини розшифрує давньоєгипетський манускрипт цариці Клеопатри в Єгипті, впізнає героїв літературних творів на феєричному карнавалі у Бразилії, а у Китаї напише листи за допомогою ієрогліфів. Англійська можлива за 14 днів!

У профільному туристичному загоні завжди раді тим, хто бажає працювати в команді, стати витривалішим, кого захоплює романтика походів! Створювати справжні ігрові короткометражні фільми навчаться артеківці за 10 днів у дитячій кіношколі, бо тут кожен сам собі режисер!

Експедиція «Карпати-Альпи» стане приємним сюрпризом для тих, хто обере відпочинок у колі романтиків – у європейському таборі «Artek-Semmering», де зачаровує мальовнича природа Австрійських Альп.

4 зміна «Моя країна – Україна!»
14 липня – 27 липня

Серед карпатських смерек гордо лунатимуть українські пісні, вірші, проза, бо табір зустрічатиме ІІ Фестиваль дитячої книги «Читай українське!»

Гості фестивалю – дитячі письменники Лариса Ніцой, Дмитро Лазуткін, Сашко Лірник.

Діти поринуть у незвичайний фантастичний світ книг. Вони будуть  залучені до участі  в усному журналі «Ліга видатних українців»; заочній подорожі «Хай світ пізнає Україну»; літературному компасі «Книги — люди в палітурках», експрес-квесту «Відкриваймо Україну разом!», аdventure (пригодницькому турі) «Таємниці Карпатських гір»; фольк-паті «Україно, вперед!»;

Драйву в відпочинок додасть аdventure «Fort-Bukovel». Зібравши всі ключі у творчих змаганнях, діти зможуть відкрити скриню з головним призом. Звання переможців гри «Fort-Bukovel» отримають найвідважніші і найкмітливіші!

5 зміна «Мистецька палітра»
28 липня – 10 серпня

Перегляди нових фільмів, майстер-класи, творчі зустрічі з видатною українською актрисою театру і кіно Риммою Зюбіною та іншими акторами, аква-шоу «Ведмедик Бука і Компанія» за участю відомих акторів – це магічна реальність!

ІІ Фестиваль дитячого кіно вже чекає на своїх глядачів 4-8 серпня!

Усі свої творчі досягнення, здобуті за зміну, артеківці презентуватимуть на ерудит-марафоні «Великі досягнення людства» та фестивалі пісні «Мелодії з улюблених кінофільмів».

У таборі «Гірський» можна вивчати  англійську мову, спілкуючись на цікаві теми. А ще будуть пісні та інтелектуальні руханки, розважально-навчальні ігри та вправи. Швидке подолання мовного бар’єру та легке засвоєння нової лексики сучасної англійської мови гарантуємо!

6 зміна «Здорові діти – здорова нація»
11 серпня – 24 серпня

Здоровим бути здорово і модно! Цінувати своє здоров'я, не шкодувати часу на фізичні вправи, робити своє життя насиченим і цікавим, жити позитивними емоціями і посміхатися частіше – саме такі артеківські заповіді!

На Святі української кухні «Смачна країна» 14-16 серпня разом із відомим телеведучим, журналістом Костянтином Грубичем артеківці готуватимуть національні страви на живому вогні. Адже харчуватися правильно – значить бути здоровим!