BUKOVEL CARD - ПОПОВНЮЙТЕ КАТАННЯ ONLINE!

11 ВЕРЕСНЯ 2021
Bukovel Card - поповнюйте катання online!

Друзі, презентуємо вам нові можливості нашої онлайн-платформи "Вukovel24".

Відтепер за наявності багаторазової пластикової картки "Bukovel Key Card", ви зможете поповнювати катання online, не витрачаючи час в чергах до кас курорту.

Цю картку ви можете придбати в будь-якій касі курорту або ж замовити через наш online-магазин "Вukovel24", і ми перешлемо вам її "Новою поштою". Вартість картки всього 70 грн. Термін використання картки необмежений.

Після того, як ви придбаєте "Bukovel Key Card", процедура активації картки здійснюється дуже просто:

Крок 1 - скачуєте додаток "Вukovel24" для iOS та Android,
Крок 2 - прив'язуєте "Bukovel Key Card" до вашого персонального акаунту,
Крок 3 - купуєте бажану опцію на катання в декілька кліків із вашого смартфона.

Все! Ваша картка готова для використання на турнікетах курорту.

Неймовірно зручно, чи не так?

У подальшому ми плануємо постійно вдосконалювати та розширювати можливості даного сервісу. Слідкуйте за оновленнями. Ми будемо вас постійно про них інформувати.

Детальна інформація стосовно даного сервісу за телефоном гарячої лінії +38 0342 595546

"Буковель" - серце Карпат, запрошує вас.

Зверніть увагу!

Ви можете поповнити Bukovel Card відразу декількома тарифами одночасно. У разі поповнення Bukovel Card одночасно декількома опціями (до прикладу 3 дні «Високий сезон» та 3 дні «Низький сезон») вони записуються на карту в тій послідовності, в якій проводилося їх поповнення.

Відповідно пропускна система активує та починає списувати використані дні тієї опції, яка була записана на картку першою.

Наступний тариф стає активним для використання тільки після повного використання попереднього. В той же час, якщо перший в черзі тариф не відповідає критеріям діючого сезону, Bukovel Card не буде активною аж до настання відповідного сезону.

Будьте уважні при використанні картки під час зміни категорії сезонів! Якщо на Bukovel Card першим був записаний тариф «Високого сезону», а потім тариф «Низького сезону», то при використанні карти в «Низькому сезоні» все одно буде використовуватись тариф «Високого сезону» як перший в черзі.

Тому ми можемо рекомендувати в деяких випадках використовувати для різних сезонів різні картки.