НЕ СТІЙТЕ В ЧЕРЗІ, КУПУЙТЕ КАТАННЯ ONLINE!

8 БЕРЕЗНЯ 2020
Не стійте в черзі, купуйте катання online!

Друзі, презентуємо вам нові можливості нашої онлайн-платформи В24

Відтепер за наявності багаторазової пластикової картки "Bukovel Key Card", ви можете купувати катання (чи прокат спорядження) онлайн, не стоячи в чергах до кас курорту. 

Цю картку ви можете придбати в будь-якій касі курорту або ж на рецепції готелю "Буковель". Вартість картки всього 80 грн. Термін використання картки необмежений. 

Після того, як ви придбаєте Bukovel Key Card процедура поповнення картки дуже проста:

  • Крок 1 – заходите (або скачуєте) в додаток В24,
  • Крок 2 – прив'язуєте "Bukovel Key Card" до вашого персонального акаунту,
  • Крок 3 – прив'язуєте до вашого акаунту платіжну карту та верифікуєте її,
  • Крок 4 – купуєте бажану опцію на катання в два-три кліка на телефоні.

Неймовірно зручно, чи не так?

Увага! Наразі ви можете придбати катання суто на поточний день. Перелік опцій ідентичний тим, які ви можете придбати в касах курорту.
Детальніше. У випадку з акцією "Ранкова" придбати цю опцію можна до 08:59 включно!  

Також просимо вас мати на увазі, що наразі ми запускаємо цей сервіс у тестовому режимі, тому просимо вибачення за можливі тимчасові затримки в його роботі. При виникненні проблем звертайтесь b24@bukovel.com. У подальшому ми плануємо постійно вдосконалювати та розширювати можливості сервісу, щоб, володіючи цією карткою, наші гості мали в руках зручний інструмент поповнення будь-яких опцій для відпочинку на курорті в online. 

До слова, в майбутньому завдяки "Bukovel Key Card" ви зможете не тільки користуватись витягами (чи прокатним обладнанням). На рецепції готелю "Буковель" ця картка може бути запрограмована як ключ до вашого номеру та цифровий гаманець. Уявіть, як зручно тепер відпочивати на курорті: вам буде потрібна тільки ця картка, бо витяги, прокат, ключ від номеру, розрахунок у ресторанах та кафе – все це буде до ваших послуг завдяки цій одній картці. Слідкуйте за оновленнями можливостей цього сервісу. Ми будемо вас постійно про них інформувати. 

Детальна інформація стосовно сервісу за телефоном гарячої лінії +38 0342 59 55 46

"Буковель" серце Карпат, запрошує вас.