01
жовтня 2020
Найнижчі акційні ціни на катання продовжено в жовтні!

Друзі!

Ми побачили, що через оновлені умови акції багато наших гостей, з різних причин, не встигли нею скористатись.

Саме тому ми вирішили продовжити вересневі знижки та умови акцій на катання й прокат спорядження до 31 жовтня включно!

Зверніть увагу! Найпривабливіші акційні ціни на катання триватимуть до 31 жовтня включно: катання від 376 грн на день, прокат спорядження від 95 грн. за день. 

Заходьте на сервіс Bukovel24, реєструйтесь та купуйте акційні ski-паси, які максимально підходять під ваш сценарій зимового відпочинку. 

Важливо!  

1. Термін дії нових акційних ski-пасів 2 зимові сезони від дати їх покупки.

2. Уважно слідкуйте за періодом дії придбаних вами акційних ski-пасів. Кожен період зимового сезону має чіткі часові рамки. До прикладу, якщо ви придбали акційний ski-пас на катання в "Низькому сезоні" на 3-5 днів поспіль і почали його використовувати за 1-2 дні до закінчення цього сезону, то ви не зможете ним скористатись повну кількість днів через те, що розпочинається інший, дорожчий період сезону.

3. Акційні ski-паси можна придбати виключно online, в єдиному місці, нашому офіційному додатку Bukovel24.

При купівлі акційних ski-пасів вам потрібно буде пройти коротку процедуру авторизації та прикріпити до придбаного ski-пасу ваше фото. Фото власника має бути чітке, зроблене на білому фоні. 70-80% від площі фотографії має займати обличчя власника, відповідати його сучасному зовнішньому вигляду та бути зробленим без застосування ретушування чи іншого способу корегування. У випадку, якщо людина носить окуляри – додаткові вимоги: скло не затемнене і без відблисків, оправа не повинна закривати жодної частини ока.

Акційний ski-пас стає активним виключно після процесу його авторизації та закріплення за ним особи власника. Зміна особи власника акційного ski-паса неможлива. Нагадуємо, що в ТК "Буковель" діє правило: 1 акційний ski-пас – 1 власник. Ski-пас є власністю однієї людини і використовувати його може тільки він (вона). У разі виявлення використання акційного ski-паса людиною, яка не є його зареєстрованим власником, ski-пас може бути заблокований службою безпеки курорту. Передача ski-паса близьким родичам, друзям, членам сім’ї також заборонена. 

4. Попереджаємо, що при купівлі ski-пасів на різноманітних Інтернет-ресурсах, з рук чи в інших неавторизованих точках продажу, ТК "Буковель" не несе відповідальності за їх валідність та придатність до використання.

5. Акційні ski-паси, придбані в попередні роки, залишаються дійсними в межах тих умов, на яких вони були придбані раніше.