26
червня 2017
Микита Кашницький в «Артек-Буковель»

Микита Кашницький, дитячий письменник, в «Артек-Буковель»

26-29 червня в дитячому таборі «Артек-Буковель» пройдуть «Уроки мужності з Микитою Кашницьким».

Микита Кашницький – дитячий письменник, юрист, медик Майдану, учасник АТО. Росіянин за походженням, Микита Кашницький вважає себе українцем. Він стояв на Майдані, воював під Щастям у складі батальйону «Айдар». Спеціально для мобілізованих створив посібник із долікарської допомоги за стандартами НАТО. 

Писати почав, коли народився син, оскільки книжок для дітей про Україну майже не було. Перша книжка «Пригоди Пухнастика і В'юнка» була єдиною книгою від України на конференції «Пострадянський простір через призму дитячої книги» (Франція).  

У 2015 році вийшла книга «Уроки мужності», написана з життя. Твори Микити Кашницього сприяють змiцненню українського суспiльства, зменшенню в ньому ворожнечi та агресiї, роблять свiй внесок у важливу та надзвичайно актуальну сьогоднi справу виховання пiдростаючого поколiння.

У 2017 році вийшла книжка у співаторстві з Володимиром Бульбою «АТО Байки». Книга про справжню війну, волонтерство, мужність і силу духа. «АТО Байки» – це літопис АТО в історіях реальних людей.

Микита Кашницький – голова ГО «Білі берети "Полтава"», Всеукраїнської молодіжної організації «Конгрес молоді і студентів» і член Міжнародної громадської організації «Ми – Українці».

У 2016 році Микиті Кашницькому як одному з учасників І Фестивалю дитячої книги «Читай українське» в дитячому таборі «Артек-Буковель» присвоєно звання «Почесний артеківець».