23
червня 2018
ІІІ Фестиваль української книги «Читаймо українське»

На жаль, в наш час книга починає втрачати свою колишню притягальну силу. Сучасне телебачення з десятками різноманітних програм та великі можливості «світового павутиння» все рішучіше витісняють її. Але все ж таки, як приємно відкрити свою улюблену книгу (або зовсім нову) і просто почитати, повільно перегортаючи сторінки, поринаючи в чарівний світ, придуманий для нас письменником. Саме з метою популяризації   сучасної дитячої літератури у таборі «Артек-Буковель» втретє стартуватиме Фестиваль дитячої книги «Читаймо українське».

Фестиваль дитячої книги – це п’ять фантастичних днів: знайомство з надзвичайно цікавими персонажами творів відомих українських дитячих письменників, заочна подорож разом із друзями рідною Україною, літературні лабіринти у світі пригод і розкриття таємниць створення книги. Гостями фестивалю стануть провідні українські письменники – Марина Павленко, Андрій Бачинський, Галина Вдовиченко, Наталка Малетич, Олена Гутик. Книжкові виставки, тематичні полиці, огляди літератури, театралізовані читання, презентації нових книг, ігри та вікторини, літературні вітальні та вечори, усні журнали, брейн-ринги, віртуальні подорожі – це форми роботи з якими зможуть ознайомитись юні артеківці.

Основна мета - допомогти дітям відчути радість читання, навчити їх сприймати за допомогою слова «розумне, добре і вічне», зробити так, щоб потреба у читанні була складовою їхнього духовного життя.

Чекайте вже на ІІІ Фестиваль книги «Читай українське!» з 8 по 11 липня!