14
липня 2017
ІІ фестиваль дитячої книги «Читай українське!»

19-23 липня в дитячому таборі «Артек-Буковель» відбудеться ІІ фестиваль дитячої книги «Читай українське!».

Захід започатковано в червні 2016 року за ініціативи директора з розвитку табору «Артек-Буковель» Любові Іванової та дитячої письменниці Лариси Ніцой, яка є президентом фестивалю.

Фестиваль дитячої книги – це п’ять незабутніх фантастичних днів: знайомство з надзвичайно цікавими персонажами творів відомих українських дитячих письменників, заочна подорож разом із друзями рідною Україною, літературні лабіринти у світі пригод і розкриття таємниць створення книги.

І фестиваль дитячої книги в 2016 році відбувся за участі дитячих письменників: Лариси Ніцой, Валентини Захабури, Олександра Есаулова, Микити Кашницького.

Цього року артеківці таборів «Гірський», «Лісовий» та «Озерний» зустрічатимуть дитячих письменників: Ларису Ніцой, Любов Відуту, Еліну Заржицьку, Галину Малик та Зірку Мензатюк.

У програмі фестивалю – церемонії відкриття і закриття; творчі зустрічі з письменниками, де діти зможуть поспілкуватися з гостями і поставити питання, які їх цікавлять; літературний подіум; фестиваль пісні «Веселка літературних мелодій» - артеківці співатимуть пісні на слова відомих українських поетів різних століть; музичний ринг «До, ре, мі»; аква-шоу «Спортландія по-буковельськи»; конкурс літературної творчості.