ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО КІНО «ФІЛЬМФЕСТБУК»

3 СЕРПНЯ 2016
Фестиваль дитячого кіно «ФільмФестБук»

У дитячому таборі «Артек-Буковель» з 1 до 5 серпня 2016 року проводиться фестиваль дитячого кіно «ФільмФестБук». 

Президент фестивалю – актриса кіно і театру Римма Зюбіна.

Партнери фестивалю:

Міністерство культури України,

Державне агентство України з питань кіно,

Польський Інститут. Київ,

Державне підприємство «Українська кіностудія анімаційних фільмів» ,

Творче Об'єднання «FUTURE PROJECTS» ,

Український кінодистриб’ютор «Артхаус Трафік».

 

Гості фестивалю дитячого кіно

Римма Зюбіна – актриса кіно і театру. Більше півсотні ролей актриса зіграла в кіно. На VII Міжнародному Одеському кінофестивалі 20 липня 2016 року відбулась світова прем'єра нового українського фільму «Гніздо горлиці», де Римма Зюбіна зіграла головну роль. Фільм признано найкращим повнометражним українським фільмом.

Євген Нищук – актор театру і кіно, народний артист України, міністр культури України. Актор є постійним ведучим мистецьких заходів, що проводяться у Київській академічній майстерні театрального мистецтва «Сузір'я» та ініціатором-ведучим багатьох фестивалів, концертів, державних заходів за участю перших осіб держави.

Віктор Андрієнко – режисер і актор численних робіт в кіно і на телебаченні, постановник трюків Фільмографія складається з понад 100 ролей на телебаченні і в кіно. Голосом Віктора Андрієнко розмовляє безліч улюблених мультиплікаційних персонажів - як вітчизняних анімаційних фільмів, так і мультфільмів закордонного виробництва.

 

Анастасія Зюркалова - актриса театру і кіно. Режисер Оксана Байрак зняла Настю в головних ролях багатьох своїх фільмів. Роль дівчинки з Прип'яті у фільмі «Аврора» була написана спеціально для неї. 

Поліна Тарасенко - учасниця багатьох всеукраїнських і міжнародних музичних фестивалів. За віртуозну гру на саксофоні, флейті, тромбоні, трубі, тубі, ударних, фортепіано її ласкаво називають «дитиною-оркестром». Поліна виконувала соло на джазових сценах України, Аргентини, Голландії, Норвегії, Росії, Франції. В музичному фільмі «Трубач» зіграла роль Лізи – головної героїні.

Леонід Шевченко – за 2010-2014 рр. зіграв у п’яти фільмах: «Чудеса в кепці», «Захисниця», «Іван Сила», « СБУ. Спецоперація» і головна роль у фільмі «Трубач».

Аліса Лукшина – лауреат 17-го кінофестивалю «Запоріжська сінерама» в номінації «Краща дитяча роль», фільм «Жилець», 2015 р. Фільмографія нараховує 25 робіт у кіно, серед яких: «Запитайте у осені», «Щоб побачити веселку…», «Повернення Мухтара» та ін. У повнометражному дитячому мюзиклі «Трубач» знялася в ролі Даші.

Даміан Уль – польський актор. Акторський доробок складає 20 фільмів. За головну роль у фільмі «Штучки» Даміан Уль отримав  польську національну нагороду у галузі кіно, номінація у категорії  «Відкриття року»,  акторську нагороду на Міжнародному кінофестивалі в Toкіо, Японія, Гран-прі МКФ «Артек» в МДЦ «Артек», Україна. На Фестивалі дитячого кіно в дитячому таборі «Артек-Буковель»  Даміан Уль представляє фільм «Штучки».

Аня Ткач – переможниця проекту «Голос. Діти» у 2013 р. Знялася у фільмі «Це я» в ролі доньки однієї з героїнь фільму. З 2014 р. приймає участь в спектаклі «Поїзд Одеса-Мама», де виконує всі пісні в спектаклі. 

Фільми фестивалю дитячого кіно

Українські повнометражні фільми:

 

«Трубач». Режисер: Анатолій Матешко.

«Іван Сила». Режисер: Віктор Андрієнко.

 

Зарубіжні:

 

«Штучки». Режисер: Анджей Якімовський. Польща.

«Хлопчик фантом». Режисер: Жан-Луп Фелісіолі, Ален Ганьоль. Франція, Бельгія.

«Ми найкращі». Режисер: Лукас Мудісон.

«Операція Арктика». Режисер: Грете Бое-Вол. Норвегія.

«Пісня моря». Режисер: Томм Мур. Бельгія, Данія, Ірландія, Люксембург, Франція.

 

Анімаційні фільми, Україна:

 

«Моя країна – Україна». Режисер: Є. Альохін, М. Мурашко, О. Мушенко, О. Прищепа, С. Руденко, Н. Скрябіна, А. Слєсаревський, К. Чепік.

«Острів скарбів». Режисер: Давид Черкаський.

«Пригоди Котигорошка та його друзів». Режисер Ярослава Руденко-Шведова.

«Бабай». Режисер: Марина Ведмідь.

«Халабудка». Режисер: Манук Депоян.

«Птахи». Режисер: Ірина Смирнова..

«Атракціон». Режисер: Олег Педан.

«Лежень». Режисер: Люся Ткачикова. 

«Козаки. Футбол». Режисер: Марина Медвідь. Нові серії 2016 року.