ЧИТАЄМО РАЗОМ НА 4 ЗМІНІ В «АРТЕК-БУКОВЕЛЬ»

8 ЛИПНЯ 2019
Читаємо разом на 4 зміні в «Артек-Буковель»

Із метою популяризації сучасної дитячої літератури в таборі "Артек-Буковель" вчетверте стартує фестиваль дитячої книги "Читаймо українське". Час заповнювати інформаційний простір літературою та говорити про хороші книжки! Адже, якщо ти вважаєш, що сучасної української літератури не існує, а цікава книга це лише вигадка, то ми покажемо протилежне! 

Фестиваль дитячої книги – це п’ять незабутніх фантастичних днів: знайомство з надзвичайно цікавими персонажами творів відомих письменників, заочна подорож разом із друзями рідною Україною, літературні лабіринти у світі пригод і розкриття таємниць створення книги. Гостями фестивалю стануть популярні українські дитячі письменники. А кожен артеківець зможе переглянути тематичні полиці та книжкові виставки, побувати на презентаціях нових книг, пограти ігри та вікторини, а також стати учасником літературних віталень та вечорів. 

Цього року з 18 по 21 липня до нас у гості завітають Андрій Бачинський, Наталя Дев'ятко, Роман Росіцький, Наталя Малетич та представники дитячого журналу "Пізнайко". Буде незабутньо!

Переконайся, що тера-інкогніта поряд з тобою в безмежному океані книжок. Будь сучасним!

Читай українське на 4 тематичній зміні в "Артек-Буковель".