20
липня 2017
Четвертий літній старт

«Артек-Буковель» вчетверте за літній сезон із радістю приймає на оздоровлення та відпочинок дітей з усіх регіонів України та зарубіжних країн. Чотири табори працюють за спеціальними тематичними програмами у відповідності до напрямів діяльності кожного табору.

У таборі «Гірський» на зміні «ДрайвОлімп і Я» відпочиває 49 дітей із 10 областей України та зарубіжних країн – Австрії, Білорусі, Великої Британії, Нідерландів.

За програмою зміни діти стануть учасниками заходів різноманітного спрямування: англійська мова, спорт, туризм, екологія, культура. На всі смаки і квести – фотоквест «Спіймай мить», гра-подорож «За горизонтом», квест «Шукачі пригод».

У День «Артека» драйву у відпочинок додасть аdventure (пригодницька гра) «Fort-Bukovel». Зібравши всі ключі у творчих змаганнях, діти зможуть відкрити скриню з головним призом. Звання переможців гри «Fort-Bukovel» отримають найвідважніші і найкмітливіші.

Дитячий табір «Semmering» на відпочинок у 4 зміні «Gameland "Artek"» радо приймає 20 дітей із 12 областей України. На них чекають походи, екскурсії у Відень, німецька та англійська мови щодня в спілкуванні з ровесниками і на спеціальних інтерактивних заняттях, спортивні  змагання і творчі конкурси. Тож будьте певні, що кожен зможе відчути себе героєм дивовижних пригод, під час яких можна помріяти і посміятися, закрутитися у вихорі свят, стати учасником неймовірних подій і несподіваних зустрічей і захоплюючих подорожей.

У таборі «Лісовий» тематична зміна «Моя країна – Україна!». 664 дитини з усіх областей України і з-за кордону стали дослідниками найцікавіших історій та легенд про видатних особистостей України. Артеківці в заочних мандрівках та екскурсіях до Яремче, Верховини відкривають для себе нові найкрасивіші куточки України, дізнаються про таємниці гуцульських звичаїв і традицій.

Серед карпатських смерек гордо лунають українські пісні, вірші, проза – табір зустрічає ІІ фестиваль дитячої книги «Читай українське!» разом із письменниками Любов’ю Відутою, Еліною Заржицькою, Галиною Малик, Зіркою Мензатюк і президентом фестивалю – Ларисою Ніцой.

Зміни в таборі «Озерний» короткі – 7 днів. 20 липня стартує нова зміна – «ЛідерСтарТін». Озерників знову чекають випробування. Інтерес і наполегливість допомагають дітям підкорювати Говерлу, Хом’як та Бабин Погар і зустріти сонечко. Крок за кроком артеківці долають перешкоди і підкорюють нові вершиниу. Походи в гори, як ніщо інше, надихають на нові звершення, надають впевненості в собі й заряджають ентузіазмом оточуючих.

Лідерами не народжуються – лідерами стають! Програма табору націлена на здобуття дітьми нових знань, умінь і навичок, які допоможуть їм бути конкурентоспроможними в сучасному житті.