БРОНЮВАННЯ ТРИВАЄ: ОБИРАЙТЕ ЗМІНУ В ТАБОРІ "АРТЕК-БУКОВЕЛЬ" 2023!

11 ТРАВНЯ 2023
Бронювання триває: обирайте зміну в таборі "Артек-Буковель" 2023!

Активна літня пригода для вашої дитини замість звичних екранів гаджетів! Маємо для вас безвідмовну пропозицію. Подаруйте дитині 2 тижні яскравих пригод у серці Карпат: артеківський дух, щоденні активності для розвитку, сміх з друзями, прогулянки серед смерек, походи та пам'ятні перші дитячі дискотеки. Запрошуємо в "Артек-Буковель" 2023.

Зміна №1 "ART-roblox: створи свою гру" 
(2 червня – 15 червня)

Кожен артеківець відчує себе творцем та створить гру за своїми правилами. А взаємодіючи в команді, діти розвинуть творчі навички, логічне мислення та навички комунікації. Вечори біля багаття з друзями, змагання, дискотеки, походи, фабрика талантів та багато іншого чекає на учасників табору.

Зміна №2 "Космічний всюдихід: приземлення на планеті МарсТек"
(16 червня – 29 червня) 

У космічній одіссеї діти постануть перед різними викликами та випробуваннями, що загартують їх дух, навчать незалежно ухвалювати рішення та проявляти індивідуальність у спілкуванні з “екіпажем”.

Зміна №3 "Скарби лісів: поклик Карпат"
(30 червня – 13 липня)

Дика природа та насичене спілкування – у третій зміні розвиватимемо самостійність! Пересування в непрохідних лісових хащах, долання бурхливих річок, планування свого дня, застосування знань на практиці та перші кроки в новому: танці, вокалі, спортивних змаганнях. Усе це під опікою вихователів та з веселим захватом від пригод.

Зміна №4 "На старт! Увага! Артек!"
(14 липня – 27 липня)

Два тижні насичених спортивних змагань та конкурсів: спортивне орієнтування, контрольно-туристичний маршрут та походи в гори! Усі активності адаптовані під вік дітей, тож ніхто не занудьгує. Зміцнимо соціальні навички, попрацюємо над комунікацією та толерантністю, дисципліною, самоконтролем. Навіть наймолодші навчаться будувати дружбу з однолітками та стануть самостійними в побуті.

Зміна №5 "Назад у майбутнє. PROАртек"
(28 липня – 10 серпня)

Кожен артеківець опанує вміння для свого майбутнього: навчиться фантазувати та проєктувати, переймаючи досвід створення бізнес-ідей. Кожна дитина від 7 та до 17 років спробує думати поза "рамками" та використовувати свій потенціал для майбутньої кар’єри. Діти збиратимуть бізнес-ідеї, навчаться формувати стратегії, візьмуть участь у марафоні створення бізнес-проєктів та опанують необхідні для життя знання – фінансову грамотність.

Зміна №6 "Я їду в Карпати, зелені Карпати…"
(11 серпня – 24 серпня)

У 6-ій зміні плануємо активний відпочинок в екологічно чистому регіоні з захопливими гірськими пейзажами. Досліджуватимемо Карпати – гори зі споконвічними традиціями, історією та українською спадщиною. Відвідаємо музеї, стародавні хати та сироварні, що досі працюють, а також послухаємо легенди Карпат, посміємося й пошепочемо біля вечірнього артеківського багаття.
 

Діти проживатимуть у комфортних номерах Bukovel Hotel з 5-разовим збалансованим харчуванням. Для гарантування безпеки на території курорту працює цілодобовий медичний центр, а вожаті та охорона 24/7 піклуються про безпечний відпочинок артеківців.

Деталі та план заїздів
Необхідні документи та питання-відповіді

Обирайте зміну та встигніть забронювати місце!

Відділ бронювання: +38 0342 59 55 46