15
грудня 2021
Безлімітна знижка 15% на ski-паси з Masterсard!

Підкорюйте вершини разом з Masterсard!

Отримуйте безлімітну знижку 15% на ski-паси в «Буковелі» при оплаті преміальними картками Mastercard® в онлайн-магазині bukovel24.com!

Пропозиція діє для держателів преміальних карток: Masterсard® World Black Edition, World Elite, – емітованих будь-яким банком України та Республіки Молдова, за умови підключення банком-емітентом.

З 15 грудня 2021 р. по 20 березня 2022 р. платіть преміальною карткою Mastercard® за ski-паси на сайті bukovel24.com та отримайте знижку 15%. За увесь період Пропозиції один учасник може отримати знижку в кількості, що відповідає кількості здійснених оплат за ski-пас.

Період дії пропозиції: 15.12.2021 – 20.03.2022.

Офіційні правила акції

Деталі на mastercard.ua
Безцінні враження разом з Masterсard!


Зверніть увагу! Для отримання знижки при оплаті карткою Mastercard® Black Edition, World Elite необхідно додати картку, або-ж вибрати додану раніше.

Перший спосіб  – додати картку перед оплатою замовлення. Необхідно натиснути кнопку “Додати нову картку”, після чого ввести необхідні дані на сервісі Tranzzo та зберегти. Якщо все пройшло успішно, у Вашому аккаунті з’явиться привязана картка для оплати. Під час замовлення необхідно буде вказати на дану картку і Ви побачите повідомлення щодо отримання знижки у відповідному розмірі.

Другий спосіб  – перед замовленням перейти в персональний профіль, обрати “Аккаунт” –> “Додати картку”, після чого ввести необхідні дані на сервісі Tranzzo та зберегти. Якщо все пройшло успішно, у Вашому аккаунті з’явиться прив’язана картка для оплати. Під час замовлення необхідно буде вказати на дану картку і Ви побачите повідомлення щодо отримання знижки у відповідному розмірі.

Візуальна інструкція